Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Televizyon Çalışması

sertug1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sertugerdogan.com
Yapmış olduğum 3D Televizyon çalışması.

3d__tv_by_sertug-d61wkkl.jpg

Düşüncelerinizi bekliyorum...

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapmış olduğum 3D Televizyon çalışması.

Düşüncelerinizi bekliyorum...

Kullanılan programlar? Yapılan işlemler? Tahmin mi edelim? Yoksa sadece güzel olmuş, olmamış şeklinde yorum mu istiyorsunuz?

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
bana kalırsa dinazorun televizyondan çıkması zaten bir 3d kanıtı renklerle desteklemek, kösteklemek olmuş. + Dinazor ve çevrede bu efekte tamam da televizyonun kendisine uygulamışsınız.

sertug1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sertugerdogan.com
Kullanılan programlar? Yapılan işlemler? Tahmin mi edelim? Yoksa sadece güzel olmuş, olmamış şeklinde yorum mu istiyorsunuz?

Sadece Yorum atmak içinmi yazdınız bunu? Size düşüncelerinizi sordum sadece. Bunu hangi programda yaptım hadi tahmin edin diye mi sordum ?

bana kalırsa dinazorun televizyondan çıkması zaten bir 3d kanıtı renklerle desteklemek, kösteklemek olmuş. + Dinazor ve çevrede bu efekte tamam da televizyonun kendisine uygulamışsınız.

Televizyonda Böyle bir effeck yok Sadece Sağ kenarıfar taşmış sonuçta deneme çalışması. renklendirme eve sonra bende fark ettim fazla olmuş gereksiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sadece Yorum atmak içinmi yazdınız bunu? Size düşüncelerinizi sordum sadece. Bunu hangi programda yaptım hadi tahmin edin diye mi sordum ?.

Güzel arkadaşım. Yaptığın çalışman altına çalışman hakkında ufak bir brif eklersen konuya hakim olanlardan doğru yönlendirme, (Misal renklendirme, ışık, gölge, mizanpaj, kurgu vb..), konuyla alakasız olanlardan da onların öğrenme çabalarına (kullanılan programlar, yapılış amacı vb..) ışık olabilirsin.

Yani görsel eklemek ve altına da Düşüncelerinizi bekliyorum... demek, size gelecek olan iyi olmuş, olmamış, harika, bu ne böyle?..gibi kısır yorumlardan kurtarmıyor..Çalışmanız hakkında ufak bir açıklamanız yeterlidir.