Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3dsmax biliyorum, ancak cizimim pek iyi degil. Ama cok istiyorum.

Memoties

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,18 yasindayim, bu sene öss'ye girdim, okul puaniyla beraber 335-345 puan bekliyorum. Ben geçen sene 3dsmax kullanmaya basladim, Bir tanidigim önermisti, Cok hosuma gitti program, basta uzay roketi yapmistim, sonra uzay gemisi, Uçak, helikopter, ve en son da araba yaptim, ama yaparken kaptiriyorum, oyun oynar gibi dalip gidiyorum programa, ve cok hosuma gidiyor. Ama cizim yapamiyorum, annem ressam olsa da, özel yetenegim yok, fakat üniversitede 3d ile ilgili bir bölüm okumak istiyorum, yetenek sinavini büyük ihtimalle gecemeyecegimden yetenek sinavi olmayan bölümler ile ilgili bilgiye ihtiyacim var, yardimci olabilirseniz sevinirim.
Az önce bahsettigim helikopter ve araba modeli:
Araba(Saleen S7 GT) :

Helikopter(Ah-1z King Cobra) :

kobra5gb8.jpg

(ikisi de henüz bitmedi)

Mehmet Can Kahraman

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Mehmet Can Merhaba. 3D Maxtan anlamam.. ama çalışmalırınız çok güzel gördüm.

yetenek sinavini büyük ihtimalle gecemeyecegimden yetenek demişsiniz... bu iş yapmak istiyorsun eğer kendine güveneceksiniz, evet ben bu işi yapmak için çok çaba harcayacam ne kadar zor olmazsın bile. Eğer siz korkarsınız acaba yapabilirmiyim dersınız hiç girmeyin, yapmayın bu işleri. 3D Max sabır, zaman ilgi daha çok ister. bunu biliyorsunuz diye düşünuyorum... Başarılar.

Memoties

🌱Yeni Üye🌱
Evet haklisiniz ama, bu sinavlar bildigim kadariyla fazlasiyla zor oluyormus, tamamen yetenek gerektiren seyler yaptiriyorlarmis, (akildan; hic düsünmediginiz cisimleri cizmemizi istiyorlarmis gibi.) Zaten oyle bolumlere girsem sonra da sıkıntı cekecegimi tahmin ediyorum, cunku benim girecegim okul da iyi okullardan olacak zaten bu yuzden baya zor olacak, bir de hep cizim yapmam gerekirse ozel yetenegim olmadigindan cok fazla zorlanacagim, onun yerine fazla cizim gerektirmeden, teknik cizim baskin ve genelde pc programlari ustunde calismak istiyorum. Gene de cevapladiginiz icin tesekkur ederim.

moon.light_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ham puanın onemlı sadece sözel veya ea oda yetenek sınavına gırecegın okula bağlı senın işin kara kalem ile desen ile imgesel ile bunlar pek işe yaramıyor...özel yeteneğin yoksa cok zor

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3d bilmek gerçekten de sana sınavda pek yardım cı olmayacak çok zor oluyor demek izafi bişey kime göre ve neye göre zor?bunları bi düşün eğer 3d de iş yaparken nasıl perspektifi espası düşünüosan sınavda da elinde mause değil kalem olacak.ve olaki sınavı gectin ve kazandın sana kimse bilgisayara oturda bana araba yap demeyecek çünkü seninle giren herkes 3d biliyor olmayacak.bu hayalkırıklığını atlatırsan güzel bir yolda ilerlersin kolay gelsin arkadaşım....