Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

5 mt 16 spectra kafa makina 77.000 USD

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bugün bir teklif geldi 16 spectra kafalı 5 mt. baskı alanına sahip 4.500 kg endüstriyel makinaya 77.000 usd fiyat veriyorlar. Saatte 100 m2 baskı hızı ve 600 dpi baskı kalitesi varmış? Nedir düşünceleriniz ?

Benzer konular

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
istanbul reklam firmasında ve nac digitalde spectra kafalı makineler mevcut....

birde 16 kafa spectra derken hangi modeli spectranın...

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
o makinanın markası ne acaba vutekse fiyat çok uygun ama çin malı bir makina ise 5 mt ler sorunlu ozelliklede silindir ve germe sistemin de oyüzden ikinci el özelliklede çin malın da ikinci ele girme sana sıfır makina verelim profilmden iletişim bilgilerim mevcut msne ekle seni detaylı bilgilendireyim

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
o makinanın markası ne acaba vutekse fiyat çok uygun ama çin malı bir makina ise 5 mt ler sorunlu ozelliklede silindir ve germe sistemin de oyüzden ikinci el özelliklede çin malın da ikinci ele girme sana sıfır makina verelim profilmden iletişim bilgilerim mevcut msne ekle seni detaylı bilgilendireyim

Sizin makinalarınız ne malı acaba ögrenebilirmiyim?

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
italyan - amerikan - kore ve çin malı makinalarımız var yanlız burada çin makinasını eleştirirken sadece 5 mt olan makinalar iyi değil sorunlu demek istedim beni yanlış anlamayın gerçekten çin üretimi 5 mt olan makinalar çok problemli germe üniteleri malzemye pot yaptırıyor silindirler zamanla boy veriyor eğim sağlıyor o yüzden makinayı almadan görmekte fayda var dediğim gibi markada önemli arkadaşımız markasınıda yazarsa en azın üretim fabrikası hakkında bilgi sahibi oluruz

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
italyan - amerikan - kore ve çin malı makinalarımız var yanlız burada çin makinasını eleştirirken sadece 5 mt olan makinalar iyi değil sorunlu demek istedim beni yanlış anlamayın gerçekten çin üretimi 5 mt olan makinalar çok problemli germe üniteleri malzemye pot yaptırıyor silindirler zamanla boy veriyor eğim sağlıyor o yüzden makinayı almadan görmekte fayda var dediğim gibi markada önemli arkadaşımız markasınıda yazarsa en azın üretim fabrikası hakkında bilgi sahibi oluruz

Silindir sistemi kompressör yani hava ile çalışıp gerdirmesini otomatik olarak rip programından yapıyormuş (vutek gibi) . Bir firmada 3 senedir bunu kullanıyor ve 300.000 m2 den fazla baskı yapmış makinanın rulolarda herhangi bir problem olmadıgı gibi rutin ve periyodik mekanik bakımlara zaman zaman ihtiyaç duyuyormuş (yağ ve aşınan rulmanların değişimi, hava ayarları,servo ayarları) .

Makina 16 tane skywalker yüksek çözünürlüklü kafa var ve verilen fiyat 0 makina fiyatı.

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
Skywalker kafa

Makinanın ömrü gitmiş zaten 300.ooo m2 baskı yapmış o makinayı kafandan sil derim ben verdikleri fiyat skywaler için çok fazla spektra kafanın nova 256 olan modelini tercih et derim ancak şuda varki ikinci el makina dada zaten nova 256 kafa zor bulursun o paraları verdikten sonra sıfır makina olmak daha mantıklı ...
Artık devir seiko devri gel sana 8 kafa spt 510 serisi iç mekan gibi baskı yapan makina verelim 24 ay da garantili kafanda soru işareti olmaz parça sorunu da olmaz

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Makinanın ömrü gitmiş zaten 300.ooo m2 baskı yapmış o makinayı kafandan sil derim ben verdikleri fiyat skywaler için çok fazla spektra kafanın nova 256 olan modelini tercih et derim ancak şuda varki ikinci el makina dada zaten nova 256 kafa zor bulursun o paraları verdikten sonra sıfır makina olmak daha mantıklı ...
Artık devir seiko devri gel sana 8 kafa spt 510 serisi iç mekan gibi baskı yapan makina verelim 24 ay da garantili kafanda soru işareti olmaz parça sorunu da olmaz

:) 300.000 m2 baskı yapmış muadili var diyorum..Bu fiyat 0 makina fiyatı..

8 kafa spt lerde problem çıktı boya kesme ve stabilite problemleri var. Yani sorunlu makinalar. Oturması için en az 6 -12 arası geçmesi gerekiyor.

Eger lazımsa elimde oldukça temiz 4 kafa spectra nova 256 negatif basınçsız 2 tane 3.20 infiniti var uygun fiyata sana veririm.

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
infinitileri alabilirim

evet olabilir nova kafa ise infinitileri alabilirim iletişim bilgilerimden bana ulaş msn adresim var

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
troy jet spectra256 zaten 4 kafayla 100 m2 baskı alıyor, sıfır makine fiyatı 40.000 usd

O zaman 16 kafa spectra 256 makina almak gereksiz Vutek mesela... 250.000 usd veriyorsun vutek alacagına 40.000 usd ye saatte 100 m2 basan makina alırsın. hatta 6 tane alır saatte 600 m2 baskı yaparsın :rofl:

200791438884421.jpg

77.000 usd'lik Makina bu.Troyjet ten farkı nedir sence :rofl: ?

5 mt. olması ve 16 tane 50pl spectra kafa?