Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

5 yıldız kompleks reklam

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
demek ki adamların tam hayalindeki şeyi tasarlamışsın. Müşterinin ne istediğini bilmek önemli.

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınız için teşekkürler.
arkadaşlar büyük otellere çalışma hazırlarken size bir tüyo vermek istiyorum. Tesisin dışardan güzel bir fotografını kullanın. Yanına tamamlayıcı olarak da en iddialı resmini ekleyin. Tasarım toplam 2 fotografı geçmesin, sade ve şık gözükecektir.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ya yanlış anlama ama bence öyle tatil hediye edilecek bir çalışma yok ortada sanırım iki fotoyu birleştirmen cezbetmişki onları ki tasarımsal bir çalışma değil ama emeğine sağlık

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:d lola1903 yorumun için teşekkür. nerden bilicen belki adamların içinden gelmiş:)

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
al senin olsun:d
sende iki fotografı tasarımsal bir çalışma haline sokmadan birleştir sende tatil kazan:d
2800 yatak kapasitesi var 1 kişilik yeri çok mu görücekler

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tamam o halde sana bir reklam daha yüklüyorum

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
caprice3.jpg

bak bunlar da teklif ettiler ama ben çok tatil yaptım biraz da lola yapsın dedim.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben iki fotoğraftan başka bir şey göremiyorum, yine de emeğinize sağlık. SADE dedikleri bu olsa gerek...!:)

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sorun orda ya, tasarımsal bir hale getirene tatil var. yıldızları siz belirleyin:d

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
afedersin ama siteyi incelemeni tavsiye ederim.. Miray güçlü, Selim Mercan, Xavalon, Yosa bu sitede inceleyebileceğin insnlar.

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
afedersin ama siteyi incelemeni tavsiye ederim.. Miray güçlü, Selim Mercan, Xavalon, Yosa bu sitede inceleyebileceğin insnlar.

affedebilirim tabiki:worried: Ancak siteyi neden inceliyoruz anlamadım. Ayrıca neye yorum yaptığını da anlamadım. Afedersin.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
hayır yaptığın çalışmalar iyi güzel ama üst düzey değil yani öyle iddalı bir giriş yaptınki şaşırmamak elde değil. Örnekleri incele yorum yapma sadece anlamaya çalış tasarım ile ilgili örnekler incele.. o isimleri yazmamın sebebi onlarının işleri aramızda en iyi ama onlar bile bu kadar iddalı konuşmuyorlar çünkü tasarımda en iyi diye bir kavram yoktur sürekli yenilenen bir kavramdır tasarım, takip etmek çok zor..

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hayır yaptığın çalışmalar iyi güzel ama üst düzey değil yani öyle iddalı bir giriş yaptınki şaşırmamak elde değil. Örnekleri incele yorum yapma sadece anlamaya çalış tasarım ile ilgili örnekler incele.. o isimleri yazmamın sebebi onlarının işleri aramızda en iyi ama onlar bile bu kadar iddalı konuşmuyorlar çünkü tasarımda en iyi diye bir kavram yoktur sürekli yenilenen bir kavramdır tasarım, takip etmek çok zor..

İyi güzel söylüyorsun hoş şeyler, ama tasarım mantığında özgün düşündüğün zaman hataların içinde boğulup kalırsın böyle düşünerek. Sana tavsiyem yık tabularını, tamam arkadaşların da çizgisi sağlam olabilir, bu bir kulvar değildir. Yarışmıyoruz kimseyle, yarışmaya kalksan yorulan sen olursun, bunu sende dile getirdin tasarımda en iyi diye bir kavram olmadığını savunarak. Oysa bu mantık ta bir yere götürmez, sonsuzda sürükler, bir yerde durman lazım. Ama durduğun yerde nokta değil virgül kullanmalısın. İddialı olucaksın. İdealli olacaksın. Kolay gelsin...

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
renkler zemin gerçekten güzel olmuş.Emeğine sağlık başarılar arkadaşım:rofl::rofl:

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
İyi güzel söylüyorsun hoş şeyler, ama tasarım mantığında özgün düşündüğün zaman hataların içinde boğulup kalırsın böyle düşünerek. Sana tavsiyem yık tabularını, tamam arkadaşların da çizgisi sağlam olabilir, bu bir kulvar değildir. Yarışmıyoruz kimseyle, yarışmaya kalksan yorulan sen olursun, bunu sende dile getirdin tasarımda en iyi diye bir kavram olmadığını savunarak. Oysa bu mantık ta bir yere götürmez, sonsuzda sürükler, bir yerde durman lazım. Ama durduğun yerde nokta değil virgül kullanmalısın. İddialı olucaksın. İdealli olacaksın. Kolay gelsin...

Kendi düşüncelerindir, saygı duyarım.. Ama benim düşüncelerimde hedefimde farklı kolay gelsinn..

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kendi düşüncelerindir, saygı duyarım.. Ama benim düşüncelerimde hedefimde farklı kolay gelsinn..

Süleyman teşekkür ederim. Gördüğün gibi kimi brash ile çizer kimi thin ile... Önemlisi üstünde tartışılır şeyler üretmektir. Balık tutmayı öğretme zamanı geldi artık. İyi akşamlar