Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum - Türkiye Geneli

erginkozmetik

🌱Yeni Üye🌱
50 adet resim dekupe işlemi için fiyat rica ediyiyorum

Program/Seviye: PHOTOSHOP

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 50 ADET RESİM DEKUPE İŞLEMİ İÇİN FİYAT RİCA EDİYİYORUM ARKADŞLAR. KOZMETİK ÜRÜN RESİMLERİDİR DİLEDİĞİNİZ ZEMİNDE RESİM TARAFINIZA GÖNDERİLECEK SİYAH YADA BEYAZ. TASARIMCI ARKADAŞIMIZ YILLIK İZİNDE OLDUĞU İÇİN DIŞARIYA VERMEK DURUMUNDYIZ. 0,3-0,5 TL GİBİ BİR BÜTCEMİZ VAR RESİM BAŞI. HAYIRLI İŞLER DİLERİM.

E-posta: dark.racer@hotmail.com

Telefon: 0537 561 96 97

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

dizaynator

🏅Acemi Tasarımcı🏅
????

30 krş ne yaaa oldu a.* bedava yapalım istersen iyice b*kunu çıkardınız işin

ahm@

🌱Yeni Üye🌱
hakikaten 0.30 krş bütçe küfür gibi olmuş, yapan varsa hemen mesleği bıraksın limon satsın

slnershn

🌱Yeni Üye🌱
bence de çok komik bir fiyat bu.

Bende en fazla tanesi 1,5'dan yapabilirim

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence üzerine para verelim ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu fiyatları aşağı çeken sözümona tasarımcıları bi elime geçirirsem fiyat düşürmede boyut atlayacağım..

Adamın biri çıkmış logo tasarımına en fazla 50 veririm diyor. Bu fiyata logo yapıp piyasayı düşürenlere bol ünlemli selamlar elime düşmemeye bakın !!!!!!

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben 50 görselin tamamını 50 kuruşa yaparım. Yazıylada yazayım yanlış anlaşılma olmasın, TÜM GÖRSELLER İÇİN TOPLAMDA YALNIZ ELLİ KURUŞ.

Milleti nasıl s*keceğinizi şaşırdınız anasını satayım. Valla ciddiyim lan mesaj atın 50 kuruşa yapıcam istediğiniz işi. Böyle kepazelik görmedim ben meslek hayatımda.

frontoza

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar 2-3 TL'ye bile yapılmaz, eğer bütçeleri kısıtlıysa kendileri yapsın bu kadar ayağa indirmeyin şu mesleği,

huseyinercan

🌱Yeni Üye🌱
yazıklar olsun ya bukadarda olmaz piyasamızı mahfettiniz vasıfsız işçiden farkımız kalmadı bir çok program ögren yıllarca kullan yeni yetmeler üç kuruşa piyasayı mahfetsiz çok yazık bir zamanlar mesleğimle gurur duyordum şimdi utanıyorum bunun gibiler yüzünden

kanvekan

🌱Yeni Üye🌱
Günlüğü 85-90 TL arasına zeytin toplatıyorlar. 9 saat çalışmada saati 10 tl ve dakikası 16 kuruşa geliyor.
Arkadaşlara tavsiye ederim. Photoshop öğren sistem kur saatlerce bilgisayar başında otur. Gerek yok

holy84

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gönder Yapayım

Gönder Arkadaşım bana, sana tanesi 0,1'tan 0,1 kuruşluk dekupe yapıp göndereyim anında. Ücret peşin yalnız.

SibelKaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
...

10 yıl önce bile bu fiyata yapan yoktu :))) hayırlı işler

teratos

🌱Yeni Üye🌱
En az 5 tl den aşağı yıllar önce yapılmazdı. şimdi kuruş veren otursun kendisi dekupe yapmayı öğrensin yapsın. He ayrıca böyle bir istekte bulunanın bir türlü istekleri bitmez! 17 senedir bu sektördeyim tecrübeme inanın derim
bu işin fıtratında boyun, bel fıtığı var, göz var izan var arkadaşlar kendinizi harcatmayın!

muhsincik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yuh

Senin yanında çalışan tasarımcı arkadaşın aldığı maaşı merak ediyorum sanırım sen ona haftalık 100 lira falan veriyorsundur

Sgur

🌱Yeni Üye🌱
Tanesini en fazla 1,5 tl'den yapabilirim.

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
İşine Geliyorsa

Tanesi 50 TL
Senin şimdi bunu hesaplayacak hesap makinen de yoktur.
50 TL x 50 ADET 2500 TL (YANİ İKİ MİLYAR BEŞ YÜZ MİLYON) ESKİ PARA İLE :D

Son düzenleme:

serkanbens

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
50 resim 1 günümü full alacak ve ben 15 tl kazanacağım. ulan broşür 2 saat sürüyor 50 tl kazanıyorum. hep gerizekalı insanların yüzünden. kimse fiyat begenmıyor.