Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CAGATAY

Yönetici
♾️Grafik Gurusu♾️
Siyah ve Beyaz Tipografik Çizim Yarışması Yatay Afiş.jpg

Merhaba Grafikerler.Net üyeleri,

Büyük endüstriyel tesislerde imalat, montaj, inşaat, elektrik, mekanik ve mimari işler gerçekleştiren 'Altan Enerji Endüstri Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi' için özgün ve etkileyici bir kurumsal kimlik tasarımı arıyoruz.

Firma, uluslararası standartlara uygun şekilde çalışan dev tesislerde çelik imalat, kaynak ve montaj işleri yapmaktadır. Kendilerini Tekfen, Gama, Rönesans, Tecnicas Reunidas, Subsea, Gemont, Gemsan, Fenar Mekanik, Ercan Çelik, Maktes Mekanik gibi büyük firmalarla aynı düzlemde görüyorlar.

Firmanın adı "Altan" kelimesinin anlamından geliyor, yani "güneşin doğarken ve batarken saçtığı kırmızı ışıklar". Bu nedenle, tasarımda gün doğumunda bir güneş silüeti gibi unsurlar kullanılabilir. Bunun yanı sıra, boru hatları, depolama tankları ve büyük bir vinç ile montaj yapımı gibi görsellerin kullanılması da düşünülebilir. Ancak unutmayın ki, logo sade, temiz ve kurumsal bir görünümde olmalıdır. Hem ciddiyeti ve ağırlığı yansıtmalı, hem de güncel, çağdaş ve yeni nesile hitap edebilmelidir. Tabii ki, mühendislik unsurlarının da logoda temsil edilmesi gerekiyor.

Yarışmaya katılmak için önerilen kurumsal kimlik tasarımınızı bu konu altında kendinize ait watermark ile görsel olarak paylaşabilirsiniz.

Kazanan tasarımın sahibi, 7.000TL ödülün sahibi olacak! Çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yarışmanın bitiş tarihi: 25.07.2023 21:00

#KurumsalKimlikTasarımı #Yarışma #GrafikTasarım #AltanEnerji #EndüstriMühendislik #LogoTasarımı #TasarımYarışması #KurumsalKimlikYarışması #7BinTLÖdül

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Altan.png
Merhaba, şimdiden hayırlısı olsun, çok şanslıyımdır :)

Logo tasarımında değişiklik yapabilirim, beğenirseniz kurumsal kimlik çalışması haline getirebilirim.

Sudenur.yılldrm

🌱Yeni Üye🌱
ALTAN Logo Tasarımı- Altanın doğan güneşini mekanik olarak düşündüm ve mekaniği sanki güneşmiş gibi kullandım. Mekaniğin ışığını ise Aharfine yansıtarak güneşi batırdım.SUDENUR - ALTAN LOGO TASARIMI.jpg

CAGATAY

Yönetici
♾️Grafik Gurusu♾️
Tüm değerli kullanıcılarımızın katılımı için teşekkür ederiz, yarışmamıza 3 katılımcı 6 farklı tasarım ile başvurmuştur. Beğendiğimiz logoyu yarın açıklamayı planlıyoruz, şimdiden hayırlı olsun.

En kısa zamanda farklı bir yarışmayla karşınızda olacağız.

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba değerli Grafikerler.Net Üyeleri.
Öncelikle katılımınız için hepinize teşekkür ederiz.
Yarışmamızın kazananı @SaykoX 'in ilk paylaşımı olmuştur.
Fakat ödül ücretini 10.000 TL'ye yükselterek diğer katılımcılarımızı da ödüllendirme kararı aldık. Buna göre ücret dağılımı aşağıdaki gibi olacaktır ve lütfen banka bilgilerinizi özel mesaj ile benimle paylaşınız.

Kurumsal kimlik yarışmasının kazananı ve kullanılacak olan logo: ÖDÜL: 7.000TL
Ekli dosyayı görüntüle 323
Kurumsal kimlik yarışmasının 2. beğenilen logosu (Kullanılmayacaktır.) ÖDÜL: 1.500TL
Ekli dosyayı görüntüle 322
Kurumsal kimlik yarışmasının 3. beğenilen logosu (Kullanılmayacaktır.) ÖDÜL: 1.000TL
Altan.png

Kurumsal kimlik yarışmasının 4. beğenilen logosu (Kullanılmayacaktır.) ÖDÜL: 500TL
SUDENUR - ALTAN LOGO TASARIMI.jpg

badreligion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pek inandırıcı bir konu ve yarışma değil hehe çok inandım cidden neyse

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hızlı yaşıyosunuz bu hayatı :cool:
Hepi topu 2 hafta yoktum yarışmalar filan..

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Pek inandırıcı bir konu ve yarışma değil hehe çok inandım cidden neyse
Açıkçası inandırıcı olup olmadığını keşke sizde yarışmaya katılarak test etseydiniz.
Bu firma zaten çevremizde tanışık olduğumuz firmalardan birisi ve bu ihtiyacını karşılamak için kendi şirketlerimiz olmasına rağmen biz forumda paylaşarak hem buradaki üyelerimizin aktifliğini arttırmak hemde burada onca freelance ilan açanlar için bi fırsat sunmaktı.
Size göndermedik ancak forumumuzda aktifliği olan bazı kullanıcılarımıza bizzat özel mesaj atarak katılmalarını da rica ettim.
Ancak katılımcı sayısı az olduğu için (4 gün süre verdik aslında) biz gene insiyatif kullanarak bari katılan 3 kişiye de bir ödül verelim bi destek olsun bari dedik.
Bunun yanında sadece kurumsal kimlik değil web tasarımını da bu 3 arkadaştan birisinin yapması için anlaştık.
Bizim mottomuz mümkün olduğunca tüm kullanıcılarımıza birşeyler kazandırmak birşeyler katmak emin olabilirsiniz.
Çok yakın zamanda mobil uygulama ara yüz tasarımı gibi bir yarışma daha yapacağız, o zaman katılımınızı bekleriz belki o sayede inanabilirsiniz.

badreligion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hızlı yaşıyosunuz bu hayatı :cool:
Hepi topu 2 hafta yoktum yarışmalar filan..

Peki o zaman sayın Admin Bey. Ülkede inanılcak güvenilecek bir şey kalmayınca her şey artık inanılmayacak gibi geliyor. Hayırlı olsun o zaman.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Peki o zaman sayın Admin Bey. Ülkede inanılcak güvenilecek bir şey kalmayınca her şey artık inanılmayacak gibi geliyor. Hayırlı olsun o zaman.
Evet de ben o esnada denizde şişme yatağımın ölçüsünü alıyorsum :cool:

Admine yazıp beni etiketlemek ??
Sende mi kaçırdın yarışmayı 🤨

Yeni yönetim olarak bazı acemiliklerimiz olacak tabiki sizler bizleri maruz görün ve yanlışlarımızı açık bir şekilde belirtin size söz veriyorum bütün dediklerinizi değerlendirip uygulamaya çalışacağım.

Ayın 15'inde bir yarışma daha başlatmayı planlıyoruz. Bu yarışmada birinci forumun en çok beğendiği olacak yöneticilerin değil. (İlan sahibide tabiki müdahelede bulanabilir, revize isteyebilir.)

Ben şimdiden burada da diyeyim sonra yok ben duymadım, yok ben işitmedim demeyin :)

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kimsede ben paramı aldım yazmamış, adamı ortada bırakmışız resmen :ROFLMAO: Az aldık ama aldık ücretimizi😜 Kesenize bereket olsun, diğer yarışmada görüşmek üzere