Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

8 bebeği böyle taşımış!!

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar duymuşsunuzdur 8iz doğuran kadının doğumdan önceki fotoğrafları yayımlanmış.. korkunç duruyor.. yorum yapmak bile zor bence :) ve daha acaip olanı daha önceki doğumu da 6ız... maşallah hepside sağlıklıymış =)
buyrunuz..
fft20mf180217zn5.jpg

fft20mf180225lg4.jpg

fft20mf180227gf3.jpg

Benzer konular

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gerçekten çok kötü bir şey alttaki ufaklıklara bakınca o kötü görüntü değişiyo ama :) düşmanımın başına gelmesini bile istemem :) 1-2-3 yeter.. :D

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bizim sülalede genellikle ikiz çok fazla oluyor ama böyle bir durumla teyzemde karşılaştı bazı bayanlarda görülüyor aslında herhangi bi anomaliden ileri gelmiyor aksine aşırı sağğlıklı olmaktan kaynaklıyormuş.. :D yinede 'felaket' bir durum :)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
ben bu duruma pek sağlıklı diyemem
özellikle o ufacık bebeklerin daha özene hijyene steril bir ortama ihtiyacı varken sırf fotoğraflarının çekilmesi için uzun tırnakları ve eldivensiz eliyle başlarını çeviren kadını görmek isterdim
göz bandlarına bakarsak bebeklerin 2 si sarılık üstelik

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
özellikle o ufacık bebeklerin daha özene hijyene steril bir ortama ihtiyacı varken sırf fotoğraflarının çekilmesi için uzun tırnakları ve eldivensiz eliyle başlarını çeviren kadını görmek isterdim

Katılıyorum kadının tırnakları gerçekten 'iğrenç' duruyor. Ama sarılık hastalığı hemen hemen doğan her 10 bebekten 8'inde oluyor. Ee bunlar direk 8 bebek..2 tane sarılık normal:) Netice olarak 1 bebek ile ilgilenmek başka 8 bebek ile ilgilenmek başka tabiki ama bildiğim kadarıyla hepsi sağlıklılar. Eminim kadın 5. aydan itibaren yatarak geçirmiştir ama belmi dayanır bu karına..

G..

🌱Yeni Üye🌱
Bugün gazetede okudum ve inanamiyorum bu kadina.
Cocuklari cok seviyor olabilir lakin evde zaten 6tane cocugu varmi$.
$imdi ise internet sayfasinda gelecek yardimlari bekliyormu$, cünkü cocuklarin babasi yok..
Yazik cocuklara.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bugün gazetede okudum ve inanamiyorum bu kadina.
Cocuklari cok seviyor olabilir lakin evde zaten 6tane cocugu varmi$.
$imdi ise internet sayfasinda gelecek yardimlari bekliyormu$, cünkü cocuklarin babasi yok..
Yazik cocuklara.

Klavyenizin 'Ş' harfinde bir sorun mu var?
Sorma sebebim bazı kişiler türkçedeki harfleri değiştirerek kullanmayı çok seviyorlar ondan. Ama sizin klavyeden kaynaklanıyor sanırım.

Son düzenleme:

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
kadının kocası yokmuş ama. suni döllenme ile ilk önce 6ız sonra da 8iz bebek doğurmuş.. cehalet bence..

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Elbette söylediklerinde haklısın, fakat bazı bayanların üreme hücrelerinde bölünme normal bayanlardakinden iki kat fazla oluyor bu bir çeşit genetik mucize diyelim elbette muamele ve vicdani yönden ele alırsak hepiniz görüşlerinizde haklısınız :) saygılarımla

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟

sarılık oldugunu neye dayanarak söyledin ?
o şekilde bant olan çocuklarda sarılık hastalığımı oluyor?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
sarılık oldugunu neye dayanarak söyledin ?
o şekilde bant olan çocuklarda sarılık hastalığımı oluyor?

doktor değilim ama kendi tecrübelerimden böyle bir kanıya vardım
şöyle ki;
sarılık teşhisi konan bebekler özel bir küveze alınırlar, değişik bir ışıklandırması olan çevresi kapalı bir beşik gibi, bu arada da bebeğin gözleri ışıktan zarar görmesin diye gözlerine bu bantlar takılır

Anna-Marie-getting-phototherapy-090302.jpg

sarilik.jpg

ekteki örnekler gibi
kadının haberinde fotoğraf çekmek için birde ışık kapatılmış sanırım

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bebeklerin fotoğraflarını çekerken Fotoğraf makinelerinizin FLASH LARINI kapatınız.

Bu her çocukta görülen bir şey değil ama genelinde böyledir. Ben mesela çocuk 1 yaşını doldurmadan stüdyoda fotoğraf çekmem müşterilerimin ...

Doktorların açıklaması şudur : 1 yaşını doldurmadan hiç bir çocugun yakından yada uzaktan flash lı fotoğraf makineleriyle fotoğrafının çekilmemesi . Çekiliyorsa gözlerine bir bant yada gözlük gibi birşeyin takılması. Çünkü bebeklerin gözleri 1 yaşını doldurmadan tam anlamıyla gözlerindeki mekanızmaları gözlerini koruyamıyor 1 yaşından sonra tam olarak gözün koruma mekanımızması kendini tamamlıyor...

Lütfen bu uyarıyı dikkate alınız. Bebeğiniz yada bebekleriniz varsa onların fotoğraflarını çekiceğim diyerek çocuğun 9 yaşından sonra MECBURİ gözlük takmasına sebep olmayınız...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bebeklerin fotoğraflarını çekerken Fotoğraf makinelerinizin FLASH LARINI kapatınız.

Bu her çocukta görülen bir şey değil ama genelinde böyledir. Ben mesela çocuk 1 yaşını doldurmadan stüdyoda fotoğraf çekmem müşterilerimin ...

Doktorların açıklaması şudur : 1 yaşını doldurmadan hiç bir çocugun yakından yada uzaktan flash lı fotoğraf makineleriyle fotoğrafının çekilmemesi . Çekiliyorsa gözlerine bir bant yada gözlük gibi birşeyin takılması. Çünkü bebeklerin gözleri 1 yaşını doldurmadan tam anlamıyla gözlerindeki mekanızmaları gözlerini koruyamıyor 1 yaşından sonra tam olarak gözün koruma mekanımızması kendini tamamlıyor...

Lütfen bu uyarıyı dikkate alınız. Bebeğiniz yada bebekleriniz varsa onların fotoğraflarını çekiceğim diyerek çocuğun 9 yaşından sonra MECBURİ gözlük takmasına sebep olmayınız...

bunu daha öncede duymuştum önemli bir bilgi olmuş Gökhan Tekin kendi adıma teşekkürler...
Kadına gelince 14 tane çocuk allah sabır versin
okadar ağırlığı taşımak çok zor herşeye rağmen bebekler çok sevimli gözüküyor...

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diğer çocukları kaç yaşındaymış bileniniz varmı??? Biz 1 tanesine bile bakarken of püf deriz bu kadın nasıl bakıcak acaba.....Karınlarını doyurması, altlarını değiştirmesi, ağlarsa bunlar hangisi ile ilgilenebilir...

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
diğer çocukları kaç yaşındaymış bileniniz varmı??? Biz 1 tanesine bile bakarken of püf deriz bu kadın nasıl bakıcak acaba.....Karınlarını doyurması, altlarını değiştirmesi, ağlarsa bunlar hangisi ile ilgilenebilir...

diğerlerinin yaşlarını bilmiyorum. fotoğrafları vardı 3-4 yaşlarında duruyorlar. kadın zaten bebeklerin bakımı için sponsor arıyormuş :giggle: saçmalık..

cb-rnk

🌱Yeni Üye🌱
kadında o kadar doğumdan sonra deforme oldu büzüştü karın resmen,bide onları nasıl taşımış ya maşallah vala :)