Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

8 yıllık Grafikerim

sedatsenturk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sedatsenturk.com
Selamalar ben sedat şentürk grafikerlik ve fotografcılıkla ugrasıyorum . Çeşitli ajans dergi matbaa ve fotograf studyolarında yaklasık 8 yıllık tecrubem var.
İlustrator- indesıgn-photoshop- freehand programalrını pc ve mac ortamında etkın sekılde kullanabılıyorum. istanbul avrupa yakasında ıkamet etmekteyım

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

lebismeda

🌱Yeni Üye🌱
selam ben ödül reklam den arıyorum baskıya işi göndere bilecek grafıkten anlayan arkadaş arıyorum kagıthane civarında oturan olursa daha iyi olur photosop ve mac den az anlayan olsa bıle bu işi götürür
üretim müd Adem ************

Alp Ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafiker alınacaktır
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesinde bulunan Reklam Ajansı ve Matbaamıza Grafikerler Alınacaktır. Kalacak yer mevcuttur.
ilgilenenlerin, ********
adresine cv göndermeleri gerekmektedir.

kartafilis

🌱Yeni Üye🌱
selam ben ödül reklam den arıyorum baskıya işi göndere bilecek grafıkten anlayan arkadaş arıyorum kagıthane civarında oturan olursa daha iyi olur photosop ve mac den az anlayan olsa bıle bu işi götürür
üretim müd Adem ***********[/email]

ödül reklam ki Türkiyenin önde giden açıkhava reklamcılıgı firmalarından biridir. Adem bey az anlayan olsa bile bu işi götürür kısmını anlayamadım biraz açıklarımısınız aradıgınız adamın niteliklerini tasarımcınız baskıya işimi gönderemiyor tasarımcınızmı yok ? Baskı operatörünüzün bile az miktarda değil iyi derecede photoshop ve renk bilgisine sahip olması gerektiği inancındayım.. aydınlatırsanız sevirim iyi çalışmalar..

cexenes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iş zaten hazır geliyor corelde tiff yap photoshopta eps tiff yap riplemeye gönder bence olay bu kendine gelen işleri zaten tasarımcı yapıyordur buna vakti yoktur:)
kusura bakmayın cevap verdim ama sadece tecrübemle:)

kartafilis

🌱Yeni Üye🌱
iş zaten hazır geliyor corelde tiff yap photoshopta eps tiff yap riplemeye gönder bence olay bu kendine gelen işleri zaten tasarımcı yapıyordur buna vakti yoktur:)
kusura bakmayın cevap verdim ama sadece tecrübemle:)

her gelen dosyayı renkden anlamayan bir adam direkt riplersen müşteri ile sorun yaşarsın, ajanstan çalışma hazır gelir; ama sizin renk profillerinizle alakası yoktur orda çalışan arkadaşın ekran kalibrasyonundan kaynaklanan renk uyuşmazlıkları olur, malum ajanslar pantone katalogunu kullanır ama pantone katalogunu dijital baskıda kullanırsanız sonunuz hüsran olur, neden derseniz matbaa boyası ile dijital baskı boyası farklıdır renkler birbirini %100 tutmaz vs.. vs... renk önemlidir heleki ödül reklam gibi kurumsal firmalara iş yapan bir kurumsanız ha 2. kısım ise format değiştirme işlemi için ki dosya başı maksimum 30-50 sn. zaman alır gunde baskıya yollayacagınız iş sayısını ortalama bir rakamla hesap ederseniz günde maxımum 20 dakika çalışacak bir adamı ödül reklam neyapsın :D

cexenes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her gelen dosyayı renkden anlamayan bir adam direkt riplersen müşteri ile sorun yaşarsın, ajanstan çalışma hazır gelir; ama sizin renk profillerinizle alakası yoktur orda çalışan arkadaşın ekran kalibrasyonundan kaynaklanan renk uyuşmazlıkları olur, malum ajanslar pantone katalogunu kullanır ama pantone katalogunu dijital baskıda kullanırsanız sonunuz hüsran olur, neden derseniz matbaa boyası ile dijital baskı boyası farklıdır renkler birbirini %100 tutmaz vs.. vs... renk önemlidir heleki ödül reklam gibi kurumsal firmalara iş yapan bir kurumsanız ha 2. kısım ise format değiştirme işlemi için ki dosya başı maksimum 30-50 sn. zaman alır gunde baskıya yollayacagınız iş sayısını ortalama bir rakamla hesap ederseniz günde maxımum 20 dakika çalışacak bir adamı ödül reklam neyapsın :D

çok detaya girecek havamda değilim ama senin bildiğin gibi değil bu işler malesef anlattığın gibi olsa iş çıkmaz:) renk her işte önemli değildir kurumsal firmalarında renkleri hem tasarımda hem baskıda oturmuştur her seferinde uğraşmazsın neyse işin muhatabı cevaplar sanırım:)

kartafilis

🌱Yeni Üye🌱
çok detaya girecek havamda değilim ama senin bildiğin gibi değil bu işler malesef anlattığın gibi olsa iş çıkmaz:) renk her işte önemli değildir kurumsal firmalarında renkleri hem tasarımda hem baskıda oturmuştur her seferinde uğraşmazsın neyse işin muhatabı cevaplar sanırım:)

Lütfen öğret.!!! de işin aslı nasıl olurmuş onu öğrenelim..

kaytan_ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beyoğlu'daki serigraf baskı atölyemize tam gün çalışmak üzere freehand ve photoshop bilen

tecrübeli grafiker aranmaktadır.Tel: ****************