Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A Class Koltuk • Katalog Kapağı ve Sayfa Çalışması

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum..

32496682ul6.jpg

58201925qf8.jpg

25630013er7.jpg

Benzer konular

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yukarıdaki kapak çalışması sanırım oradaki iki çizgi çok kötü durmuş
klasik ve düz çizgiler ikisinden biri gitmeli diyorum :)

eline sağlık

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
kusuruma bakma ilk önce yorumun için teşekür ederim ama cizgi dedin cizgi sayfanın altındaki 2 değilde 3 çizgiden bahsediyorsun sanırım kapakta cünkü düz bir vector kullanmadım :S

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kimse Beğenmedi Heralde Çalışmamı Yorum Yazan Yok üzüldüm cidden :)

lutfi_84

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık ilk çalışma güzel fakat aşağıdaki iki resimde galiba koltuğun kaçlı olduğunumu belirtmek istedin 2 ve sayılarıyla anlamadım onlar biraz garip olmuş hiç koymasan sanki daha iyi olabilirdi.veya altına yazıyla belirtsen bu benim fikrim yinede eline sağlık

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
sayfa numaralını bu kadar büyük yazmana gerek yok bence.
kapak güzel hareketli ama sihay a gitmemiş bence.
ürünleri de dekop edip daha güzel bir zemine koyabilirsin orijinal haliyle değilde.

paylaşım için teşekkürler.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma güzel olmuş olmasınada 3. resimde neden kolukları daha yakından koydun anlam veremedim koltuğun özelliğini koyabilirsin bence

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar..

emine_19

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık önce fakat ben bı kac sey soylemek ıstıyorum logonu a harfını kullanarak daha baska bı tasarım cıkarabılırdın bılındık bı logove logo mavı,,, zeminle cok zıt durmus bıde logonun aynısından tram mı vermek ıstedın anlamadım cok karıstırmıs o olayı sadece 1 logo yeterlıydı tram verebılırdın cok dusuk degerlerde sayfa sayılarının bu kadar buyuk olmasına gerceken gerek yok ardasımızzın dedıgı gıbı onun harıcınde sol taraftakı daıreler cok gusel olmus

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
2. ve 3. sayfa icin bir sey demek zor. bunu daha cok bir fotograf sanatcisi cevaplandirbilir ama kapak calismasinda logoyu 2 kere tekrar etmen dikkatimi cekti. onun disinda logo icin kullanilan renkler birbirine son derece ters renkler. soldaki artworkun nasil bir konseptin parcasi olduguna da anlam veremedim. Tabi bu kurumsal bir hata da olabilir. Bence bilgisayarin basina gecip, mousu elimize alip bosluklari doldurmaya baslamadan once yatakta banyoda, havuzda, tuvalette, yolda, biraz, daha fazla hayal etmeliyiz. ;)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
tristan yorumun cok güzel teşekürler. :)

tugcedilek

🌱Yeni Üye🌱
üstteki çalışmandaki kullandığın mavi 5li logoyu herkes kullanıyo emin ol

tomo

🌱Yeni Üye🌱
Kapakda çok yoğun vektörel ve logo birlikteliği var. Ayrıca sayfa numaraları büyük ve numaralarla birlikte vektörel kullanman iyi olmamış. Daha iyi olabilirdi.

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle emeğine sağlık sonra ise kapakda kullandığın büyük logo bence öyle gri değil gümüş varak yaldız basılmasını tavsiye ederim ve kullandığın 2 motifden birini kaldır derim. iç safalarda ise sayfa numaralarına o kadar büyük olması gerekmiyor ve koltukları dekobe ederek alt fona kapak motifine uygun farklı geçişler kullanırsan dahada hoşluk katabilirsin ve ayrıntıları ise sayfayı yormayacak şekilde girersen ve duble sayfa yaparsın ve 1. veya 2. sayfanın kenarında bir yer acarak daha güzel girebilirsin. iyi çalışmalar.

deniz55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinamikajans.com
kapaktaki iki çizgi kötü durmuş birde sayfa numaraları çok büyük olmuş... onlarda değişiklik yapılırsa güzel olacagını düşünüyorum.

fatihozsoy

🌱Yeni Üye🌱
bence amatörce olmuş. aslında tasarıma bir şey dediğim yok ama, fotoğraflardaki ışık tekniği çekim açıları vs vs. olağan üstü kötü. zaten kataloğu gösteren objelerden en önemlisi resim biliyorsunuz, durum böyle olunca kataloğun kalitesini de bozmuş. grafiker kardeş kusura bakma lütfen.

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
fatihozsoy ben çekmedim sonuçta resimleri :) bana verilen resimleri elimden geldiğince rütüşlemeye çalıştım ve rütüşlerdede gayet başarılı olduğumu düşünüyorum arka plana gelincede müşteri kendisi arka planı istedi.. teşekür ederim yorumun için.