Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A4 Dergi Kapağı Çalışmam

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
Genel görünümü ve renkler ile ilgili değerlendirmelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Benzer konular

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
başarılı bir çalışma, renk seçimleri iyi, emeğinize sağlık...

dreamandream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok başarılı bi çalışma...emeğinize sağlık.

seabis

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bayan görselde saçlarda dekupede hatalar var gibi. Biraz feather ister gibi.

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bayan görselde saçlarda dekupede hatalar var gibi. Biraz feather ister gibi.

evet haklısınız. bayanın fotoğrafı oldukça kirli bir fotoğraftı ve ben de ticari bir çalışma olmadığı, sadece bir taslak olduğu için çok ince çalışmadım. yorumlarınız için teşekkürler.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben çok beğendim
hem renk hem kompozisyon açısından
konuyu da yeni gördüm.
Ellerine sağlık

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kardeşim, tebrik ederim çok güzel bir kapak olmuş. Rengiyle, fontlarıyla, temizliğiyle çok beğendim. Eline sağlık. Özellikle de future isminde kullandığın font favori fontlarımdan. Çok yakışmış.

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kardeşim, tebrik ederim çok güzel bir kapak olmuş. Rengiyle, fontlarıyla, temizliğiyle çok beğendim. Eline sağlık. Özellikle de future isminde kullandığın font favori fontlarımdan. Çok yakışmış.

evet o fontun old skool bir havası var, ben de çok seviyorum. teşekkür ederim güzel yorumun için.

AlmilaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
canlı renkleri çok severim, her noktası hem canlı hem de uyumlu görünüyor. anlaşılmayan, okunmayan yerler de yok, hem kalabalık hem sade. çok başarılı buldum, göz okşuyor, elinize sağlık.

rize72

🌱Yeni Üye🌱
Ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Müsadenle bir iki gözlemimi paylaşmak istiyorum.interview den sonra iki nokta üst üste kaldırılsa, birde saçlar ?
future yazısı zeminle aynı hellomomo.com ise gofraj efekti hissettirdiği için thom york un saçları futurenin üstünde olursa orda yaratılan derinlik daha güzel bir sonuç verebilir. Saygılarımla

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Müsadenle bir iki gözlemimi paylaşmak istiyorum.interview den sonra iki nokta üst üste kaldırılsa, birde saçlar ?
future yazısı zeminle aynı hellomomo.com ise gofraj efekti hissettirdiği için thom york un saçları futurenin üstünde olursa orda yaratılan derinlik daha güzel bir sonuç verebilir. Saygılarımla

saçları yazının üstüne getirmeyi denediğimi hatırlıyorum, ama neden bundan vazgeçtiğimi hatırlamıyorum. dediğiniz gibi bir derinlik verebilir..

hellomono.com'un da kapak ile bir alakası yok, sadece sitemin adresi. yani imza gibi düşünün.

çok teşekkürler tavsiyeleriniz için.