Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acad dosyasını nasıl photoshop a aktarabilirim?

kronicq_vaqa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar acad de 3 boyutlu bi koltuk çizimi yaptım ve çeşitli açılardan photoshop a atmam lazım yardımcı olurmusunuz:S :sweating:

serdair

🌱Yeni Üye🌱
dostum acad de yaptığın çalışmayı ctrl+p komutu ile plotter configuration seçeneğinden jpeg veya pdf olarak kaydet. sonrada istediğin programa yükleyebilirsin...
kolay gelsin...

kronicq_vaqa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaptığım çalışmayı bi şekilde kaydettim bayağı uzun bi yoldu ama unuttum tekrar :D

eminimki tekrar karşılaşıcam bu sorunla o yüzden paylaştığın için teşekkürler :)

karanfil54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet en basit yoluda o zaten daha doğrusu tek yolu bu bunun haricinde bi seçenek daha olsa oda ( prtscn ) yapmak ve paintten jpg yapmak olurdu heralde oda işe yaramıyor zaten

plot + yazıcı seç kısmından jpg yada pdf seç + Window diyorsun yazdırma alanı belirliyorsun + önizlemeden çalışmayı kontrol ediyosun ve ok diyosun kaydedilecek yeri istiyor seçip tamam dediğinde resmin hazır oluyor. Bak o kadarda uzun değil bence :D

Abacimim

🌱Yeni Üye🌱
Başka bir yol ise Adobe Illustrator da dwg dosyasını açarak örneğin *.tif olarak kaydettikten sonra PS da üzerinde çalışabilirsin.

dirim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dirilis.org
üç boyutlu çalışmalar için geçerli bu söylediğim..
render özelliklerini değiştirin..
boyut bölümünü yüksek bi değer yazın o şekilde render alın .bmp olarak kayıt edin çalışmanızı...

turkgaraj

🌱Yeni Üye🌱
cs4 kullanıyorsan eğer autocadde 3ds olarak exportla istedigin acıdan modelle renklendir materyal ata render al :)

AS_MASK

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum acad de yaptığın çalışmayı ctrl+p komutu ile plotter configuration seçeneğinden jpeg veya pdf olarak kaydet. sonrada istediğin programa yükleyebilirsin...
kolay gelsin...

Bu şekilde açıları değiştiremezsin ne şekilde kaydedersen o açıda görünür

+print screen aynı işi görür