Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acemi (Bayan Grafikerler )Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailordesing

🌱Yeni Üye🌱
Yer: İstanbul / anadolu
Anadolu Yakasında Oturan..

Photoshop, Corel, freehand programlarından en az birini az da olsa bilen. Kendini Yetiştirmek isteyen. Kendi Rahat ev ortamında freelance (evden serbest) çalışacak ..Mesleğini ilerletmek yada bir meslek edinmek isteyen Bayan arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenlerler lütfen özel mesaj atsın

İlk ay staj ucretli (300ytl)

Benzer konular

SEVİNÇ1

🌱Yeni Üye🌱
Eyer Numara Vere Bİlİrsenİz Sİze UlaŞicam Beklİyorum

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com

Photoshop, Corel, freehand programlarından en az birini az da olsa bilen. Kendini Yetiştirmek isteyen. Kendi Rahat ev ortamında freelance (evden serbest) çalışacak ..Mesleğini ilerletmek yada bir meslek edinmek isteyen Bayan arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenlerler lütfen özel mesaj atsın

İlk ay staj ücretli derken, başvuruda bulunan adaylardan 300YTL ücretmi alacaksınız? Burasına bir açıklık getirirseniz sevinirim.

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
eğer staj ücreti olarak 300 ytl alıyorsanız bu bir iş veren ilanı olmaz ki...

Sailordesing

🌱Yeni Üye🌱
İlk ay staj ücretli derken, başvuruda bulunan adaylardan 300YTL ücretmi alacaksınız? Burasına bir açıklık getirirseniz sevinirim.

300 ytl staj ucreti çalışan kişiye ödeniyor.
biz ödüyoruz. maaş yani 2 ay 400 3 ay 500 ve kişinin calışmasına baglı olarak yılbasından sonra ucret belirlenicek.

açıklamam yeterli olmuştur umarım.

emelce

🌱Yeni Üye🌱
başka bir şehirde olma olanağı yok mu:?:(

Sailordesing

🌱Yeni Üye🌱
Şu an sadece İstanbul anadolu yakasında oturan kişilerden oluşan bir ekip olacak ofis kadıkoy ama evden calışılacak...

başka sehirler belki ileride. neden olmasın. ama su an bu imkanımız yok

firstlady

🏅Acemi Tasarımcı🏅

merhaba freelance olarak çalışmak isterim nasıl irtibata geçebiliriz

ilkayyy

🌱Yeni Üye🌱
sizinle çalışmak isterim ancak ankarada oturuyorum... burdanda size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum... bu şekilde kütahya ve uşaklada çalışıyorum...

Sailordesing

🌱Yeni Üye🌱
sizinle çalışmak isterim ancak ankarada oturuyorum... burdanda size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum... bu şekilde kütahya ve uşaklada çalışıyorum...

Diye belirtilmiştir...İlginiz için yinede teşekkürler.

seydayetkin2002

🌱Yeni Üye🌱
meraba ben ilanı yeni okudum. şuan bir şirkette çalışmaktayım. 1 yıl önce tasarım bölümünden mezun oldum ve gerçekten tasarımyapmak istiyorum corel ve photoshop biliyorum.

Sailordesing

🌱Yeni Üye🌱
meraba ben ilanı yeni okudum. şuan bir şirkette çalışmaktayım. 1 yıl önce tasarım bölümünden mezun oldum ve gerçekten tasarımyapmak istiyorum corel ve photoshop biliyorum.

işimiz part time bir iş degildir. süreklilik gerektiyor 2 işi aynı anda yürütemezsiniz diye düşünüyorum

dila

🌱Yeni Üye🌱
Ben Avrupa yakasında ikamet ediyorum ancak freelance çalışma diyorsanız bir sorun olacağını zanletmiyorum; PhotoShop ve FreeHand bilgim var şu an için çalışmıyorum cevabınızı bekliyorum.

ikoo

🌱Yeni Üye🌱
Eger sizde ilgilenirseniz ben bu işe olumlu bakıyoum.
(Bayanım acemi grafikerim ümr de oturuyorum )

nilesel

🌱Yeni Üye🌱
ben başvurmak istiyorumda bi numara falan yok mu. Grafik tasarım bölümü öğrencisiyim ben 4, sınıf. Baş vurmak istiyorumda bir numara falan vere bilirmisiniz.

size ulaşa biliceğim bi telefon vere bilirmisiniz freehand photoshop iyi derecede biliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...