Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acemi bi fotoğrafçı gözünden bir kaç foto....

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çektiğim biraç fotoyu sizlerle paylaşmak istiyorum..Acemi iş:)

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saolun arkadaslar fotoğraflarıma yapılan yormlar çok güzel sağolun varolun :D:D..arkadaşlar fotoğrafları tam yükliycektim ki işim çktı siteden çkmak zornda kaldım ve söyle biside siteye yeni üyeyim farketmssınızdr var fotoları nasıl nerden yüklicem sölerseniz hemn yüklicem.. bu arada yormlar gerçktn çok hoş:D:D

irm.art teşekür ederim...
sg1s0223ut9.jpg

sg1s0574ey0.jpg

fotoları tektek yollayabılıyorum çünkü sölenen programın mac için yaplms versıyonunu nerden nasl bulurm blmıorm simdilk böyle olucak idare edin:D...

sg1s3126qv6.jpg

sg1s9000cv0.jpg

sg1s9035vp4.jpg

dzeltlmiiu8.jpg

sg1s2887ov4.jpg

sg1s2884vc0.jpg

arkadaşlar yardmlarınız ve yorumlarınız için çok teşşekkür ederim....ekliyceklerim bitmedi simdilik çıkmık zorndaym...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben zaten profil fotoğrafınızın çekiminden o kadar da acemi olmadığınızı tahmin etmiştim-ki doğruymuş :) güzel bir kare, devamını bekleriz.
bu arada ekipmanlarınız nelerdir?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Aynur hanım.
* Forum kuralları
* Foruma resim yüklemek

Bu yukarıda vermiş olduğum iki konuyuda okursanız. Grafikerler.net in kullanımı hakkında bir çok bilgiye sahip olursunuz.

Ayrıca her fotoğrafı ayrı mesajla açmak zorunda değilsiniz. Bir mesajın içine 20 den fazla fotoğrafı koyabilirsiniz. Hem kendinizi hemde bizleri yormamanız adına bu şekilde mesaj yollarsanız çok daha iyi olacaktır.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Tebrikler güzel yorum.. =)

Bu yorumu tek geçerim :D :D :D

:angel:

saolun arkadaslar fotoğraflarıma yapılan yormlar çok güzel sağolun varolun :D:D..arkadaşlar fotoğrafları tam yükliycektim ki işim çktı siteden çkmak zornda kaldım ve söyle biside siteye yeni üyeyim farketmssınızdr var fotoları nasıl nerden yüklicem sölerseniz hemn yüklicem.. bu arada yormlar gerçktn çok hoş:D:D

buyrunuz matmazel:angel:

https://www.grafikerler.net/rapidshare-dosya-yuklemek-foruma-dosya-yuklemek-t29918.html

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim ben öteki siteden hallettim yükleme işini sizin yolladığınız lınklede ayni islemleri yapacağım sanırım deil mi??

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
aynur bence fotoğraf konusunda o kadar acemi değilsin. güzel kareler yakalamışsın. ben bu sektöre girdiğimden beri şunu anladım; asla ve asla mütevazı olunmaması gerekiyor. iki meslektaşımız var düşün. biri sessiz sedasız işini yapan biri, biride aman şunu isterim, benim şartım şurtum var ben süperim harikayım diyen biri.. işveren hemen sivri olanı alıyor. neden çünkü önce adam kendini ağırdan satıyor ve kendi değerini biçiyor ki millette ona göre davransın..
bilemiyorum belki şuan doluydum birden gaza gelip yazmışımdır bunları :) ama yinede o kadar acemi bulma kendini derim. tabi o kadar böbürlenmekte pek iyi bişy olmaz :p
yani herkes kendi gemisinin kaptanı olmalı..
neyse en çok örümcek ağlı olanı beğendim başarılarının devamını diler çok konuşan yorgunella :angel:

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
doru sölüyosn yorgunella..işte 1 -1.5 yılda anca bu kdr oluyo bıde çekıme gıdemıyorum gıdeblsem çok daha iyi olucak bu fotolar basit aslında..ama enstantene dıyafram ışık ayarı falan bunlrda iyiyim yani..
tşkkür edrim yorum için..

epduu

🌱Yeni Üye🌱
acemi denilince kendi fotoğraflarım gibi birşeyler bekliyodum ancak bunlar gayet güzel:):):)

du_rock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrik ederim çok hoş kareler espiri kabiliyeti olduğunu düşünüp zırvalayan arkadaşlara çekimlerin zaten cevap olmuştur
iyi çalışmalar...