Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AcEMi İşİ :D

RaPiXeD01

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben fotoshop ta yeniyim çok az bilgim var bana yadımcı olurmusunuz şimdiden teşekürler

rapxww9.jpg

sirmccopyms7.jpg

sir1copykk7.jpg

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kardeşim Resimleri güzel Fazla Güzel Değil Ama Daha Öğrenecen Çok Şey var

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
sana burdan bu şekilde yardımcı olunması zor.araştırman gerek, etrafında bilen birileri varsa, yakasaında düşme, ps eğitimi veren siteleri dolaş.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın RaPiXeD01 : yardımlarınızı bekliyorum derken ne gibi yardım bunlar ? hangi konuda ? Size bütün herşeyin en ince ayrıntılarını anlatmaya kalkarsak o işin içinden çıkamayız. Takıldığınız yerde bize danışırsanız size her şekilde yardımcı olucak olanlar çıkacaktır emin olun.

Sayın Countryman : Problem edilen herşeye çözüm üretmeye çalışıyor buradaki herkes :). Bence her hangi bir siteye gitmeden önce gerekli olan kategorilerimiz altındaki ders ve anlatımlarımızı ilk önce takip etsin. Zaten onları inceleyip uyguladıkdan sonra pek bir zamanı kalmıyacaktır . Baya bir bilgi toplamışta olur kendisi bu arada takıldığı yerleri bize sorarsa kendisine yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız.
MİSYONUMUZ : EĞİTİM , ÖĞRETİM & SANAT.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya tabiki gökhan tekin arkadaşım.Yoksa amacım müşteri kaçırtmak felan değil :D illaki arkadaş buraya öyeyken tabiki bizden vede forumdaki bilgilerden kapacak, ama her türlü bilginin burda olmadığından genel anlamda ps eğitimi veren sitelerden bahsettim. ama burası ama başka bi site.RaPiXeD01 arkadaşımız belli bir konuda değilde genel anlamda yardım istediği için bende ona genel anlamda bir yardım fikri vermek istedim. Bu arada gökhan, konuyla alakası yok ama hazır senle muhattapken bi sorıyım istedim. Site mod larının çalışmaları hiç yok galiba, yada ben denk gelmiş değilim. Şahsen sizlerinde farklı alanlarda çalışmalarınızı görmek isterim.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
İşlerin yoğunluğu ve yaz temposunda olduğundan dolayı kendi çalışmalarımızı yansıtamıyoruz haklısınız. :) Ancak sitede bir zamanlar can sıkıntısında yaptığım serbest görseller mevcut. Digital art bölümünde varlar. Kurumsal çalışmalarımı yayınlamadım sitede.
Bu arada ben mod değilim efendim:)
Saygılarımla.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne bilim öyle yıldızı mıldızı bol görünce dedim ense kalın :D