Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acemi işi mağaza afişi

ozden2007

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar
bu çalışmayı mağazalarda asılmak üzere çalıştım.acımasız yorumlarınızı bekliyorum :rofl:
dip not: arkaplandaki duvar image değil bizzat ben çizdim :wink:
avegrafikerlerrd3.jpg

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Düşünce Güzel Eline Sağlık "AVE TDS 55" yazısını beyaz yapıp Harflerin Dışına Siyah Çizgi olabilir Alttaki yazı yazıda aynı olabilir kabartmalı hoş görünmedi gözüme birde çift sim kart yazısı daha okunabilir olsa hoş olur Kolay gelsin...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arka fona çizdiğin duvar deseni biraz çocuksu kalmış. Aslına bakarsan cep telefonu içinde alakasız kalmış. Afiş amacına ulaşıyor. Gayet anlaşır, oranlar yerli yerinde. Ancak font seçimleri, font rengleri ve estetik olarak hoş olmamış.

ozden2007

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar teşekkürler yorumlar için yavaş yavaş öğreniyorum bende.duvarı aslında duvar afişi olduğu için tercih ettim.sıradan bişey olsun istemedim.çizgiler renkler falan.sanki duvara telefon asılmış gibi olsun istedim.çalışmada değişiklikler oldu son halide aşağıdadır.sizce bu nasıl?
avegrafik2vo8.jpg

absoluteata

🌱Yeni Üye🌱
ave tds 55 , yazının rengini ve fontunu beğenmedim ben. hem sönük kalmış hemde basit kaçmış bence. birde niye fontu bu kadar büyük onu anLamadım.

sonucta firma olarakta marka duyulmayan bir marka oldugu için, isminden ziyade özelliklerin ve tipinin ön plana çıkması daha önemli. tabi bence. ;)

emeğine sağlık bu arada. ugrastıgın belli

ozden2007

🌱Yeni Üye🌱
ave tds 55 , yazının rengini ve fontunu beğenmedim ben. hem sönük kalmış hemde basit kaçmış bence. birde niye fontu bu kadar büyük onu anLamadım.

sonucta firma olarakta marka duyulmayan bir marka oldugu için, isminden ziyade özelliklerin ve tipinin ön plana çıkması daha önemli. tabi bence. ;)

emeğine sağlık bu arada. ugrastıgın belli

teşekkür ederim boyutuda büyük olduğundan epeyi zamanımı aldı aslında.
aslında ave yazısı çizgili bir fonttan yazılı.sanki duvara karalanmış gibi boyutu küçük olduğu için burada belli değil aslında afiş 50*70 cm yapılıyo.yazının o boyutta güsel durmasını ümit ediyorum bakalım basılcak bugün :sweating:

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
İlk Çalışma Diğerine Göre Daha Hoş
Ama..
Ugur İletişim Küçülebilir
sim kart daha ön plana çıkmalı, kağıda yazılan özellikler ya düşük kaydettiğin için ya benim gözlerim bozuldu net değil gibi gldi.. aşağıdaki web cam ilk bakısta hediyeymiş gibi geldi => onu telefona doğru geçiş efektiyle değiştirebilirsin
ave yazısı için (renk) bi önceki yorum gibi beyaz denemelisin.. alttaki kırmızı yazıyla da oynaman gerekecekti çünkü duvar zaten kremit =>

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bence çift sim kartı çalıştıran bir telefon için iki kişiliği yansıtan bir afiş çalışmalısın. yani hem iş hayatını hem eğlence hayatını yansıtan bir afiş mesela. bunun nerden çıkardın dersen. iki kart var biri iş hattı olsun diğeri normal hattı hepsini bir telefona sığdırmışlar. bence olaya böyle yaklaş ve ona göre bir afiş tasarla derim. bu çalışman fena değil ama sadece görselden ibaret bir ileti tayımıyor. görsel olarak.

ugurarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben uğur arslan
bence tasarımda renk ve font problemi var daha güzel renklerle ve fontlarla daha güzel şeyler yapılabilirdi. Ama yine de emek vermişsin ve emeğe herkesin saygn duyması taraftarıyım.
Ama daha güzel tasarlanabilirdi tabiki....

ozden2007

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler arkadaşlar onaydı afiş umarım pc den çok kağıtta güsel durur :(
zaten yazdım acemi işi die inşallah sizinde yorumlarınızla daha ii şeyler olucak ;)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çalışman amatörce ama amacına uygun we güsell olmuş birass fontlarda oynama yaparsan daha iyi olur kanımca eline sağlık

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Renklerin birbirini kapatmış, daha belirgin çalışmalısın.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
:) acemice yazınca başLıkda kötü bi çALışma beklEdim ama gayet iyi bence...
eline sağlk ozden bu çalışmayı acemice buluyosan, normal olarak nitelendiriceğin bi çalışmanı merak ediyorum :) :)

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
Çalışma fena olmamış ellerine sağlık ama alternatif bir çalışma daha yapsan çok daha iyi olur. Bir de comic fontunu kullanmayın kardeşim çok kötü duruyor, çok basitleştiriyor işi bence. Ellerine sağlık...