Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Açık hava reklamcılığı Outdoorr | Avrupa Yakası - İstanbul

ercanyildizer

🌱Yeni Üye🌱
Açık hava reklamcılığı Outdoorr | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Açık hava reklamcılığı iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (çok iyi)
Illustrator (çok iyi)
Corel Draw (çok iyi)

İş deneyimi ve içeriği: Şehir: İstanbul avrupa
Aranan Şehir: İstanbul avrupa

Program/Seviye: Photoshop (çok iyi)
Illustrator (çok iyi)
Corel Draw ( iyi)
Açık hava reklamcılıgı,dijital baskı krom harf ışıklı ışıksız vinil tabela
led tabela, kutu harf, pleksi harf,bilboard bbplus megalight CTP raket
megalight tasarım ve baskı hizmetleri, one way folyo foreks baskı ve tasarımı malzeme bilgisi,cephe giydirme,araç kaplama işleri.
Açık hava reklamcılıgında 3 sene tecrubem vardır. tasarım ve baskısı onaylanan işlerin baskıya hazırlanması montaj ve aplikasyonlara folyo sıvamalarına yardım edilmesi yapılan işin buyüklugune göre malzemeye göre bindirme paylarının verilip baskıya hazır hale getirilmesi.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Açık hava reklamcılıgı,dijital baskı krom harf ışıklı ışıksız vinil tabela
led tabela, kutu harf, pleksi harf,bilboard bbplus megalight CTP raket
megalight tasarım ve baskı hizmetleri, one way folyo foreks baskı ve tasarımı malzeme bilgisi,cephe giydirme,araç kaplama işleri.Açık hava reklamcılıgında 3 sene tecrubem vardır. tasarım ve baskısı onaylanan işlerin baskıya hazırlanması montaj ve aplikasyonlara folyo sıvamalarına yardım edilmesi yapılan işin buyüklugune göre malzemeye göre bindirme paylarının verilip baskıya hazır hale getirilmesi.

E-posta: ercanyildizer@gmail.com

Telefon: +9 0543 470 32 49

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.