Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

açık hava reklamcılığı ( tabela ve dijital baskı ) alanında profosyonel grafikerim

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kullandığım Programlar : Corel, Photoshop, 3dmax cinema 4d freehand rip ve baskı maiknesi programları Windows xp, Microsoft Ofis 2003 ; Excel, Word, Power Point, , Internet ve bir çok vektörel kesim programı.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI ::Alanında bilinen bütün sistemler ve her imallatta bulundum.Türkiyenin bir çok yerinde montaj ekipleri kurdum ve ciddi işler yaptım Digital baskı araç giydirme , folyo uygulama, vinil germe , fuar stantları ve özel imalatlar'da dahil olmak üzere birçok başarılı iş yaptım.

DİJİTAL BASKI : Açık Hava Reklam sektöründe bulunan ve halen yeni modelleri geliştirilen dijital baskı makineleri (solvent boyama) il 7 yıl once tanıştım her model baskı makinesini en fazla 30 dakikada çözüp kullanabilir 3 gün içerisinde birçok problemini düzeltebilirim teknik bilgim tamamen deneyimlerime dayalıdır. örnegin 1m2 vinil hangi renklerde uzama yada kısalma yapar solvent boyama makineleri hangi tür datalarda başarılı bakı çıkarır yada hangi alanda hangi folyo uygulanır ve bununla ilgili her konuda bilgim ve deneyimim var kısacası ben işi yaparım siz sadece tahsilat yaparsınız bunu haricindeki hiçbir konuda yardıma ihtiyaç duymam işmi kusursuz yapabilir ekibimi disiplin içinde yönetebilirim 25 yaşındayım istanbul avrupa yaksında oturuyorum evliyim 1 çocuğum var 1 ay önce kendi firmamı kapattım ciddi bir iş arıyorum art direktörlükte yapabilirim

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
açık hava reklamcılığı (tabela ve dijital baskı ) grafiker

istanbul avrupa yaksında ikamet ediyorum

Kullandığım Programlar : Corel, Photoshop, 3dmax cinema 4d freehand rip ve baskı maiknesi programları Windows xp, Microsoft Ofis 2003 ; Excel, Word, Power Point, , Internet ve bir çok vektörel kesim programı.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI ::Alanında bilinen bütün sistemler ve her imallatta bulundum.Türkiyenin bir çok yerinde montaj ekipleri kurdum ve ciddi işler yaptım Digital baskı araç giydirme , folyo uygulama, vinil germe , fuar stantları hareketli reklam sistemleri, led panolar ve özel imalatlar'da dahil olmak üzere birçok başarılı iş yaptım.

DİJİTAL BASKI : Açık Hava Reklam sektöründe bulunan ve halen yeni modelleri geliştirilen dijital baskı makineleri (solvent boyama) il 7 yıl once tanıştım her model baskı makinesini en fazla 30 dakikada çözüp kullanabilir 3 gün içerisinde birçok problemini düzeltebilirim teknik bilgim tamamen deneyimlerime dayalıdır. örnegin 1m2 vinil hangi renklerde uzama yada kısalma yapar solvent boyama makineleri hangi tür datalarda başarılı bakı çıkarır yada hangi alanda hangi folyo uygulanır ve bununla ilgili her konuda bilgim ve deneyimim var kısacası ben işi yaparım siz sadece tahsilat yaparsınız bunu haricindeki hiçbir konuda yardıma ihtiyaç duymam işmi kusursuz yapabilir ekibimi disiplin içinde yönetebilirim 25 yaşındayım istanbul avrupa yaksında oturuyorum evliyim 1 çocuğum var kısa bir süre önce kendi firmamı kapattım ciddi bir iş arıyorum

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Freelance Grafiker 3d fuar standı mağaza ve vitrin tasarımları

merhaba hertür grafik tasarımı fuar standı tabela mağaza vitrin logo ve araç tasarımı Freelance olarak yapılır 10 yıllık tecrübe referans çalışmalar gönderebilirim özele mail gödermeniz yeterli

13716861.jpg

59136907.jpg

93273962.jpg

47293615.jpg

gndzcaml305.jpg

gece2.jpg

xharem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
msn yada irtibat bilgilerinizi alabilirmiyim?

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.