Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acil Php Bilen Arkadaş Gereklii....

okanil

🌱Yeni Üye🌱
Slm arkadaşlar...

Benim bir e-ticaret sitem var ve ben buna mevcut olmayan yeni xml eklemek istiyorum...xxxxx.com vs var ancak ben çalışmış oldugum firmanın xml eklicem ama nasıl bilmiyorum acil yardım...

Lütfen benle irtibata gecin... :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

okanil

🌱Yeni Üye🌱
Tamama okurum ancak yardım istiyorum bunun ne gibi kötü bir durum yaratırki sitemin adını vermedim reklama vs gireceginden dolayı zaten benimle irtibata gecsin dedim :/

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Slm arkadaşlar...

Benim bir e-ticaret sitem var ve ben buna mevcut olmayan yeni xml eklemek istiyorum...xxxxx.com vs var ancak ben çalışmış oldugum firmanın xml eklicem ama nasıl bilmiyorum acil yardım...

Lütfen benle irtibata gecin... :(

Site adı vermişsiniz.. ayrıca sizinle niye irtibata geçsinler? bi tek sizmi öğrenmek istiyorsunuz, ozman biz burayı kapatıp gidelim. Sosyal bir platfomda bilgiler herkes içindir, ancak başlığınıza bakacak olursak sanki siz yardımdan çok işi yaptırmak istiyorsunuz.

okanil

🌱Yeni Üye🌱
Site adı vermişsiniz.. ayrıca sizinle niye irtibata geçsinler? bi tek sizmi öğrenmek istiyorsunuz, ozman biz burayı kapatıp gidelim. Sosyal bir platfomda bilgiler herkes içindir, ancak başlığınıza bakacak olursak sanki siz yardımdan çok işi yaptırmak istiyorsunuz.

Peki kusura bamayın yazdıgım takdirde reklama giriyor sitemi göstermem gerekicek ozamanda reklam diye banlancam diye o şekilde yazdım...

Yapmak istedigim ise mevcut xml haricinde başka bir şirketin veri tabanından xml veri tabanıma ekleme istiyorum...Nasıl yapabilirim...Şimdi bunları söyledim dosyaları görmek gerekicek adres versem olmaz nasıl yapacagız mecbur irtibata gecicek...Yoksa bende herkes ögrenmesinden yanayım tabikide...

Kimse yokmu :((

Rıfat Özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
xml nın verı tabanından dosya cektıgını ılk senden duydum