Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adam Fawer "Olasılıksız"

sawet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olasiliksizdw5.jpg

Bitirmek için yarını, başkasına anlatmak için bitirmeyi beklemeyeceksiniz `

Olasılıksız demek yetersiz kalacaktır. İnsanı adeta büyüsü altına alan bu hikayede Adam Fawer, bilim, felsefe, entrika ve maceradan ortaya bir başyapıt çıkarmış.`

Clive Cussler

`İlk cümleden itibaren bağlanıp kaldım; sayfaları, floş royal tutturmaya çalışan bir kumarbazın kartlarını açtığı gibi çevirdim. OlasılıkSız, insanı düşündüren matematik teorilerini ve maceranın albenisini dahice birleştiren, okura Michael Chrichton ce Robert Ludlum`u hatırlatan bir kitap. Gerçekten kaçırılmaması gereken bir zevk. `

Ben Mezrich, (`Mekanı Batırmak ` ve `Çirkin Amerikalılar `ın yazarı)

`...hikayenin sonunda, bir yandan şizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken, bir yandan da tek bir hareketin bir insanın hayatını ne kadar değiştirebileceğine şaşırıyor olacaksınız. `OlasılıkSız`, beğeneceğinize gözümüz kapalı iddiaya girebileceğimiz bir kitap.

People

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘Olasılıksız’ tam size göre bir roman..

(Alıntıdır)

Benzer konular

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel bir kitap, inanılmaz sürükleyici.
dün gece 4.30saat okumuşum, arkadaşım arayıp yeni yıl için 10dan geriye saymaya başlamasa haberim olmayacaktı :)

yusuf47

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel ve akıcı bir kitap tavsiye ederim

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Aylardır alınacaklar listemdeki kitap :D walla en sonunda kitapçığa gidemeden üst geçitteki korsan kitapçıdan alıcam:p

meloodi

🌱Yeni Üye🌱
sürükleyici, verdiğiniz parayı hak eden kitaplardan.

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben kitapçıyım, üstelik bu kitabı da okudum.
sonuna kadar her şey güzeldi.
fakat sonunda çok saçmalamış yazar gibi geldi bana.
ama okunmaya değer bir kitap. aksiyonu bol.
büyük ihtimall bu kitabı benecek, diğer kitabı olan "Empati"yi almak gibi bir yanılgıya düşeceksiniz. benden tavsiye; aynı tadı empati kitabında bulamayacaksınız...

ultrAs Deeply

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ultrAslanKarsi.com
Okuduğum kitabı bitirdikten sonra okuyacağım kitaptır ..

2,kitabı olan Empati de yakın zamanlar da çıkıcaktır ya da çıktı tam olarak bilgi sahibi değilim ..

kampus

🌱Yeni Üye🌱
ben kitapçıyım, üstelik bu kitabı da okudum.
sonuna kadar her şey güzeldi.
fakat sonunda çok saçmalamış yazar gibi geldi bana.
ama okunmaya değer bir kitap. aksiyonu bol.
büyük ihtimall bu kitabı benecek, diğer kitabı olan "Empati"yi almak gibi bir yanılgıya düşeceksiniz. benden tavsiye; aynı tadı empati kitabında bulamayacaksınız...

merhaba bende kitapçıyım ve empati kitabını daha çok beğenmiştim. ama ard arda okumayı (aynı yazarın kitaplarını önermiyorum

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende okudum , bende süper bi kitap olduğunu düşünüyorum. Başlarda akıl oyunlarıyla beni biraz yorsada sürükleyici bir kitap ..

'' Bitirmek için yarını, başkasına anlatmak için bitirmeyi beklemeyeceksiniz ''

Herkese tavsiye ediyorum. :)

pi_nar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu yazarın İlk defa empati kitabını okudum ve çok beğendim. olasılıksızı sonra okudum. ikiside çok güzeldi.. ikisinide inanılmaz bir keyif alarak..kitabı elimden düşüremeden okudum herkese tavsiye ediyorum..

darkwhiteman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saatlerce elimden bırakamadığım tek kitaptır, kitap sevenlerin mutlaka okuması gereken bir eser...

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kesinlikle çok sürükleyiciydi. okumaya başladığınız andan itibaren sizi yanına çağıran ve olayları sanki ordaymışsınız gbi bi tad bırakan arada beyninizide yoran tebriği hakeden bi eser.