Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adana grafik ve web tasarım kursları

paintmaker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. siteyi inceledim bir çok konuyu okudum. yaklaşık 4 yıldır photoshopla ilgileniyorum. son birkaç yıldır freehand ve flash. ve sürekli kendimi geliştirmek için uğraşıyorum. web tasarımda kendimi geliştirmek istiyorum. aslında alanım Türk dili ve edebiyatı. bölümümün bazı derslerinin, bakış açısı ve hayal gücü olarak katkısı oldu. formasyon, kpss derken haberlerden de görüyorsunuz kafa karışıklığı ve endişe. açıkcası pek bulaşmak istemiyorum kpssye. öğretmenlik ya da memuriyet düşünmüyorum. grafikerlikte ve web tasarımda uzmanlaşmak istiyorum.

ben adanada yaşıyorum. temelime güvenerek kursa gitmek istiyorum. buradaki kursları araştırdım. kafamda bir kaç yer belirdi. benim size sorum, kursun faydası olur mu, neye göre belirlenir? bir de ilk önce almam gereken programlar nelerdir? freehand, corel draw, dreamweaver, flash... benim için ilk sırada olanlar şimdilik. ama tecrübelerinize dayanarak size sormak isterim hangi programlarla başlayayım. bana faydası olacak temel programlar nelerdir?adanada yaşayan arkadaşlar bildikleri kurslar nelerdir?

lütfen yardımcı olur musunuz??
not: uzun yazdım affedin:tongueout: