Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe photoshop cs5 gazete şablonu yardım..

xaloxalox

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Konyada yaşıyorum grafikerlik bölümü öğrencisiyim, okul ödevi için internetten harılharıl araştırma yapmama neden olan hocama sinirli olduğum kadar bi o kadar da minnettarım grafikerler.net sitesini keşfetmeme vesile olmasından ötürü :) neyse tanışma kendimi anlatma kısmını kısa kessem iyi olur aksi tkdirde konunun tanışma bölümü ne taşınması gerekebilir :) arkadaşlar bana konu başlığında da dediğim gibi photoshop cs5 için hazır içeriği değiştirilebilir gazete kalıpları ,şablonları lazım. hürriyet, posta, zaman gazetesi gibi yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor şkrnlarımı sunuyorum bu arada konum yanlış yerde açılmışsa yeri değiştirileblir.

mubarek_oslo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ne tur bir sey aradigini soylersen daha kolay yardim eden cikar, bir de photoshop degil indesign ile bunlari cozmelisin.

xaloxalox

🌱Yeni Üye🌱
ya aslında psd. formatlı photoshopta açabileceğim basit çerçevelerden oluşmuş içeriğini düzenleyebileceğim gazete kalıpları lazım. Google dan arattığımda her yerde psd uzantılı genelde 250mb'lık gazete şablonu, ölmüş indirme linkleri var. Dediğiniz gibi indesign ile çözmeliyim ama eğitimi verilmedi daha okulda, neyse ben bir şekilde üstesinden gelmeye çalışacam yine yardımda bulunacak arkadaşlar olabilir konuyu bir süre daha takip edicem baktım ki gelen giden yok mod arkadaşlar konuyu silebilir.