Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe Photoshop makyaj yapımı (blur eklentisi)

photoshop_18

🌱Yeni Üye🌱
Sevgili arkadaşlar hepimizin çokca kullandığı blur fonksiyonu pürüzleri yok etmeye yaramaktadır.Ayrıca çeşitli mask filtrelerlede bir dizi işlemle pürüzleri yok edebiliriz .Fakat kimi zaman bu işlemlerde dengeyi kuramazsak blur etkisi fazla kaçar ve istediğimiz sonucun çok uzağında kalırız.Şimdi vereceğim ufak eklenti bu sorununuzu çözecek.Bu eklenti blur işlemini dengeli ve kolayca yapmanızı sağlamaktadır.Aşağıda örnek bir çalışma ve eklentinin ara yüzünü görüyorsunuz.Benim portrelerde kullandığım ayar genellikle aşağıdaki gibidir.Sİzler bu ayarları dahada artırarak veya eksilterek vede good,best,süperfine veya hq olarak kullanabilirsiniz.En iyi sonuc a deneme yanılma ile ulaşabilirsiniz.Dediğim gibi portrelere aşağıdaki ayarlar iyi sonuç veriyor.Bu eklenti bir türk yazılımıdır ve tamamen ücretsizdir.
İyi çalışmalar.

rnekdq2.jpg

link https://rapidshare.com/files/11399292/Digiread.rar.html ( 13kb)

rar dosyasından çıkan 8bf uzantılı dosyayı programfiles/adobe/photoshop cs3/ plug-ins/filters klasörü içine atın.Photoshopunuz kapalıyken atın tekrar açtığınızda filters menüsünde digitalkoscs adı altında eklentiniz hazır.(ben cs3 kullanıyorum onun için yolu bunun üstünden yazdım sizin progranfiles içinde kullandığınız sürümün içine gireceksiniz.

sunrise_07

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel Bir Eklentiye Benziyor Paylaşım Için Saol

onurtt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık güzel bir paylaşım

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkürler, paylaşım için.

ilkkanka

🌱Yeni Üye🌱
ben plug-in in içine attım fakat menude görünmüyor sebebi ne olabilir?

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için teşekkürler...

violet

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir eklentiymiş teşekkürler

berfin78

🌱Yeni Üye🌱
benim anlamadığım bir nokta var bu eklentiyi resme blur uyguladıktan sonra mı kullancagız yani resme fazla bulur uygulamışsak o dengeyi kurmaya mı yarıyor bu.ben resme blur uygulamadan yaptım hiç bişeye benzemedi:)ayrıca örnek resim zaten rotüşlanmış bir resim hiç işlem yapılmamış resimde işe yaramıyor gibi geldi bana..açıklık getirirseniz sevinirim.saygılar..