Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

afiş calısması denemem NIKE

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biri yardımcı olabılırmı sanırım resım acılmıyor tesekkurler

eksiklerimi yazarsanız sevinirim

fr7jpsea.jpg

off ya cok buyuk olmus bu konuda bılgısı olan varsa kuculteblırmı

Benzer konular

ceza03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Topun arkasindaki sey bana tuhaf geldi
sanki rengi uymadi
arti boyle afisler cok klassiklesti bence

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
onu top havada gıbı gorunum kalmasın dıye verdım can sıkıntısı ya ne yapsam dıye dusunurken ole bırsey geldı aklıma tesekkurler yrumun cın

yorumlarnızı beklıyorum arkdaslar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
biri yardımcı olabılırmı sanırım resım acılmıyor tesekkurler
eksiklerimi yazarsanız sevinirim
off ya cok buyuk olmus bu konuda bılgısı olan varsa kuculteblırmı
onu top havada gıbı gorunum kalmasın dıye verdım can sıkıntısı ya ne yapsam dıye dusunurken ole bırsey geldı aklıma tesekkurler yrumun cın
yorumlarnızı beklıyorum arkdaslar

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Konu başlığınız bu seferlik tarafımc düzeltilmiştir.

Diğer yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
1.si ordaki adam pek olmamış :) afişe uymamış, göze batmış kötü duruyor.ve yine perspektife dikkat etmemişsin adam havada uçuyor
2.si topta olmamış :D yanına gölge düşürmeye çalışmışsın sanırım ama gri bir leke gibi yapışmış oraya..
3.sü yağmur efektini sen verdiysen fena değil, ilk çalışmaların olarak değerlendirirsek hoş..

emeğine sağlık

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tesekkur ederım onerılerını dıkkate alacam :)

cancan89

🌱Yeni Üye🌱
deneme çalışmalarını bence iddialı,müşterinin gözünde kült olmuş markalardan seçme..Top ve kale koymasan sporla bağını kuramayacağız,öz ve vurucu şeyler dene bence.başarılar...