Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş çalışması

KanserTango

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkes birsey eklemis bende geziyorum bakiyorum birde ben ekleyeyim cevremde gormedigim insanlarin fikrini alayim bu koyacagim afis henuz bitmedi musterimin begenmesi icin jpg yaptim mail aticaktim birde buraya ekleyeyim dedim sizlerde fikirlerinizi soylerseniz memnun olurum....
evkurafisur7.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hoş olmuş.Sadece fiyatı belirtiğin patlama efekti üzerinde biraz daha çalış bence.Biçimsiz duruyor.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
tv' ye ggölge uygularsan daha iyi durur sanki.ellerinbe sağlık

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Siyah bir ekran görüyorum. Siyah bir ekranla hayatımıza nasıl renk katacağız? Ayrıca örnek resmi çok küçük vermişsiniz. Biraz daha büyük bir resim verseydiniz ayrıntılı bir şeyler de yazabilirdim. Çalışmalarınızda başarılar. İyi forumlar.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
1 çok koyu tw'nin renk değerleriyle oyanarmısın beyazından gölge mi verirsin bilmiyorum ön plana çıkar işte onu :) hıh konuşabildim sonunda :D sonrasında patlama efekti biraz geri planda kalmış yine onun üzerinde de oynayabilirsin bide tw ekranına film görüntüsü filan koy yavs çok karanlık olmuş onun dışında hat yazı karakteri renkler vs uyum süper tebrik ederim :) saygılar hörmetler :D

turuncum

🌱Yeni Üye🌱
Bencede ekranda birşeyler olması gerek, birde daha yaratıcı bir başlık bulmalısın, bu başlığı yıllardır boyacılar kullanıyor, satışta olan siyah beyaz ekran zaten yok şu anda. Eğer "değişikliğin hayatımıza renk katacağını" söylemek istiyorsan başlığın altına 1 veya 2 satırlık başlığı açıklayan bir alt başlık daha tamamlayıcı olur.

Birde ben bu çalışmada ürünün bir TV mi yoksa bilgisayar monitörümü olduğunu anlamadım, teknik özellikleri okumam gerekli sanırım.

Yerleşim ve renkler güzel.

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu çalışmayı ben bir dergide yada el ilanında görsem hemen sayfayı değştiririm. hayatıma renk katmaz böle bir çalışma çok ama çok karanlık.
tv nin üstündeki yazıyı tv perspektifinde yapabilirdin patlama efektinin içindeki yazıyı efekte uygulayabilirdin sol tarafta beyaz zzemin içersinde sıralanmış olan yazılar var ortalanmamış ilk balısta gözüme carpıyor..

kayaseli

🌱Yeni Üye🌱
ben başlığı beğenmedim hayatınıza renk katın cümlesi biraz klasik kalmış birde eğer o başlığı kullanıcaksan bence afiştede bir renklilik olmalı karar senin tabii başarılar

KanserTango

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya slogani musterim belirliyo henuz bi slogan belli degil ben sablon anlanmi olusturdum ve tv ekranina gelince onun ici renkliydi ozellikle siyah istiyor fiyat patlamasi ise standart bi patlama degil ama icindeki karakter standart bunu istiyorlar genelde