Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

afiş çalışması

grafiaqrep

🌱Yeni Üye🌱

Arkadaşlar iyiyye yönlendirici yorumlarınızı bekliyorum çalışmayı yorumlarınızı göre şekillendirmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkürler

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk önce adres kısmını düzeltmelisin çok göze batıyo.... imla hataların var mahalle-Mahalle, Tlf - Tel.:, iki noktadan önce boşluk olmaz. üstteki sloganın satır arasını aç... Yazıların tümü kesime çok yakın daha içeri almalısın. Alttaki resim çok düşük çözünürlükte.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Kullandığın kız figürü ilköğretim 2 veya 3 gibi gözüküyor, bu senin inandırıcılığını sarsabilir. Kompozisyona gelince. alt ve üst tarafta kullandığın sarı renkler çalışmaya aşırı derecede hakim. Buda dikkati asıl suje olan konunun dışına itiyor. İlk bakışta sadece alttaki sarı zemin üzerine siyah iri puntolarla yazılmış, adres kısmı dikkati çekiyor. Sarı siyah titreşimi en fazla görsel gruptur ve çalışmalarda dikkatli kullanılmalıdır.

grafiaqrep

🌱Yeni Üye🌱
resimin kalitesi zaten düşük onu biliorum.dier sölediklerini göz önünde bulunduracam teşekkürler...

barısss

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş yanlız adresleri vede daha kaliteli resim bulmalısın bunlar haricinde gerisi güzel

grafiaqrep

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler arkadaşlar yorumlarınızın hepsini dikkate alıp çalışmanın 2.şeklini yayınlayacağım...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Resmin kalitesinden değil kızın yaş grubunun anaokuluna uygun olmadığından bahsediyorum.

grafiaqrep

🌱Yeni Üye🌱
Resmin kalitesinden değil kızın yaş grubunun anaokuluna uygun olmadığından bahsediyorum.

size söylemedim arkadaş söledi ya yukarda resmin kalitesi düşük die ona söledim yanlış anladınız siz heraldeama hata benim yinede özür dilerim değerli yorumlarınız içinde sağolun..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
bende arkadaşların yorumuna katılıyorum ve eklemek gerekirse slogan daha büyük olmalı birazdaha cıvıl cıvıl neşeli bi afiş olmalı soguk bi afiş sanki insanların dikkatini cekmeli.resnkleri daha canlı yapsan bozuk resmi kaldırım bikactane daha resim koysan çunku böle bi afişte veliler alternatifleri görmek ister afişte adreste önemlidir ama bukadar büyük yazılmamalı bence sonucta önce dikkatlerini cekki adrese bakma geregi duysunlar ...kolay gelsin üzerinde çalış daha iyi bişeyler cıkıcaktır eminim

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
o küçük resim var okul resmi sanırım resim beni ürküttü okadr kötü ki korku filmi efektine benziyo değiştir bence

izgemm

🌱Yeni Üye🌱
Afiş hakkında söylenebilecek çok şey var. Öncelikle reklamını yaptığın firmanın ismini bir köşeye sıkıştırmışsın daha iyi vurgulamalısın. Yazılarının bir çoğunda tipografik hata var. Bunlar çok önemli, kelimeleri doğru anlamlarıyla yazmalısın. Sloganın daha büyük ve ön planda olmalı. Kız figürünün güzel bir duruşu var ama çok kenara almışsın ve kız yaş olarak anasınıfından büyük duruyor. Adres yazısı ve adres çok büyük ve kaba durmuş. İki nokta üstüsteden önce boşluk olmaz sonra olur. Tlf yerine tel yazmalısın. Numaralar arasında asla tire olmaz. Arkadaki resimi madem kullanıyorsun etrafındaki lekeler olmamalı ve güneş gibi çıkan çizgilerin ortasına koymalısın. Özellikle büyük ebatlı işlerde kesimden bir kaç santim içeri almalısın yazı ve resim kesime gidebilir.

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
adres kısmı olmamış
kızın yaşı evet büyük bencede
alt resim banada hoş gelmedi