Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş işte...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eski bir afiş olayına girerken etkinliğin iptal edilip, benimde çalışmanın geri kalanınını yapma zahmetine girmediğim bir çalışmamsımtırak iş.Tekrar hatırlatıyorum, olay 2 3 yıl önceki olay.Eleştirirken acımasız olmayın pls :S

iddetehayrcopymk3.jpg

Benzer konular

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
eğer acımasız eleştiri yapılıyorsa demekki kötü olmuş demektir sanada düzeltme fırsatı doğar işte daha ne istiyosun hocam...

ben acemi usta gözüyle bakamam ama bence güzel bi çalışma olmuş

Mic_Beatz

🌱Yeni Üye🌱
Paso siyah olsaydı daha güzel olurdu...
kolay gelsın...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
eğer acımasız eleştiri yapılıyorsa demekki kötü olmuş demektir sanada düzeltme fırsatı doğar işte daha ne istiyosun hocam...

Yok işte, artık düzeltilecek bişey yok. 2 yıl önceki bilgi ve tecrübemle yapmıştım.Ben kendimi bu afişte eleştiryor olsam ritim yok derim.Afiş kendi içinde kendini tekrarlıyor.Şiddete hayır konseri için barışçıl bir afiş değil.Verilen msj şiddete hayırdan çok şiddeti destekliyor.Belki yumruküstündeki kız olumlu karşılanabilir ama kullanımı yanlış oldu.

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yok ya Fazla Dikkat Çekmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

pelin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
göze fazla hoş gözükmüyor bencede siyah olsaydı daha iyi dururdu

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
çok güzel bi çalışma olmuş ama bunu asılı bi yerde düşün böle bi tasarım görsen ne olduğunu anlamak için uzaktan bakmak yeterli olmayacaktır...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel bi çalışma olmuş ama bunu asılı bi yerde düşün böle bi tasarım görsen ne olduğunu anlamak için uzaktan bakmak yeterli olmayacaktır...

De zaten dedim ya, etkinlik iptal olunca bende olduğu gibi bıraktım afişi.Daha bitmemişti.yarım yane..

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu tasarımda kırmızı üzerine siyah yazılar tabiki dikkat çekmez ama zıttı olsa siyah üzeri kırmızı çok daha güzel olur
düşünce güzel