Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş Lazım"Büyük Organizasyon"

TRDesign

🌱Yeni Üye🌱
Site Url : www.MaliCarTuning59.Com / Tekirdag'ın İlk Tuning Sitesi

Title : MaliCarTuning59.Com

Slogan : Tekirdag'ın İlk Tuning Sitesi

Boyut : 850*1217

Renk : Canlı Renkler

TuningParty

Çeşitli Aktiviteler & Hediyeler Oto Güzellik Yarısması(Ödüllü ve Katılım Ücretsiz) yazılcak

Sağ Tarafta Menü:Tam Ekmek Döner+Kola+Çay(Otopark Yazılmayacak Ama bosluk kalsin ona sonra yazılabilir.)

Tuning Party

Tarih:26 Temmuz 2009 Pazar

Saat:Bos Kalsin Şimdilik

Mekan:Bos Kalsin Şimdilik

En Alta Bir yerede:

Sponsorlar:MaliCarTuning,ÖzFidan Oto Döşeme,Mg Performans Tuning

Arac Resimlerini Koydum Eklersiniz İns Yapabilicek Çıkar Trakya'yı Sallıyacka Bulusma Olucak Arkadaslar..

Benzer konular

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
afişmi yaptırmak istiyorsunuz anlamadım ben. eğer yaptırmak istiyorsanız yanlış yere konu açmışsınız.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.