Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afişler Gaziantep Üniversitesi Geleceğiniz için geleceğiniz üniversite...

osedon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afi3511.jpg

Benzer konular

minerva00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hortkulukavcisi.com
Slogan değişik olmuş :D fakat defterlerin üzerinde okulun adının yazması biraz dersane reklamı tadında olmuş..

orora

🌱Yeni Üye🌱
yazı karakterleri daha özenli olabilir.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir üniversite afişi için son derece basit bir çalışma olduğunu söylemek zorundayım. Dört tane öğrenci resmi konulmuş ellerindeki kitaplardaki Gaziantep Üniversitesi yazısınabir anlam vermek mümkün değil zaten. Ne bileyim mekan resimleri, sosyal olanaklar, fakülteler falan gibi şeyler tanıtılabilirdi. Bu haliyle hiçbir işe yaramaz gibi geliyor bana.

osedon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bi Eğitimcisin Ama Kendini Önce Eğit Ondan Sonra Başkasına Eğitim Vermeye Çalış. Emeğe Saygı Diyede Bişey Var. Bi daha da Yorum Yapma

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bi Eğitimcisin Ama Kendini Önce Eğit Ondan Sonra Başkasına Eğitim Vermeye Çalış. Emeğe Saygı Diyede Bişey Var. Bi daha da Yorum Yapma

ne kadar terbiyesizce bir cevap bu... "dreamsantana" bu sitede çok güzel afiş paylaşımları yapmış bir arkadaşımızdır...ben neredeyse her çalışmasına hayran kalarak bakarım ve hep ondan bir şeyler öğrenirim... siz bence girip onun konularına ve çalışmalarına göz atarsanız size yorum yaptığında böyle terbiyesizce terslemek yerine "nerede hatalarım ve nasıl düzeltirim" diyeceksiniz...
emeğe saygı evet...dreamsantana da burada pek fazla görememiş herhalde...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
beğenilmemesine dayanamayacaksan ne diye paylaştın ki tasarımını... ayrıca dreamsantana'ya bende katılıyorum... konu olarak basit bir çalışma... siz bu tasarım için saatlerce uğraşmış olabilirsiniz, ama bu size saygısızca davranma hakkını vermez. Tüm tasarımcılar uğraşır, emek harcar, beğenilir yada beğenilmez.

Osedon, seni bu cevabından ötürü kınıyorum, bence asıl sen eleştirilere dayanamayacaksan bu forumda çalışmalarını paylaşma... Kimse senin "olmamış" çalışmalarına gözünü kapatıp alkış tutacak değil... doğruya doğru, eğriye eğri diyebilecek kadar düzgün insanlar var burda... İnsanlara saygı duymayı öğrenmelisin.

osedon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar İnsanlara Saygım Sonsuz, Eleştirilerede Açığım Ama Küstahça Kelimeleri Kullanma Hakkını Nerden Buluyorsunuz Anlamadım. Buda Sizin Seviyesizliğinizi ve karakterinizi gösterir. Benim Çalışmalarım Hakkında Olumlu Ya da Olumsuz Eleştiriler Yapıldı Hepsine Teşk. Ettim Ama Şahsıma Yapılanı Hakaret Kabul Ediyorum.

İstanbullu Senin Sözünü Dinlicem Çalışmalarada Bakacam. Bence Sende Biraz Hayal Gücünü Zorla. Başkasının Çalışmalarının Bi Faydası Olur Ama Nereye Kadar Kopya...

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar İnsanlara Saygım Sonsuz, Eleştirilerede Açığım Ama Küstahça Kelimeleri Kullanma Hakkını Nerden Buluyorsunuz Anlamadım. Buda Sizin Seviyesizliğinizi ve karakterinizi gösterir. Benim Çalışmalarım Hakkında Olumlu Ya da Olumsuz Eleştiriler Yapıldı Hepsine Teşk. Ettim Ama Şahsıma Yapılanı Hakaret Kabul Ediyorum.

İstanbullu Senin Sözünü Dinlicem Çalışmalarada Bakacam. Bence Sende Biraz Hayal Gücünü Zorla. Başkasının Çalışmalarının Bi Faydası Olur Ama Nereye Kadar Kopya...

siz ne kadar küstah birisiniz ya...ben bugüne kadar hiçbir afiş çalışması yapmadım:) yapmadım ki kopyalama yapayım güzel eserlere bakarak:)
ama söz bir gün yaparsam ilk yapacağım iş dreamsantana dan bir afişini editleme isteğim olacak...
daha önceki mesajım şahınıza hakaret için değildi..kendinizi silkelemeniz ve eleştiriye açık olmanız içindi...Antepli bey.