Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AGM Half Life Portalına Logo Calısmam

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
daha farklı çalışmalar denemeni öneririm. kolay gelsin.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir şeye benzetilmeye çalışmış ama, ben ne olduğunu çözemedim.
Adrenaline Gamer Merkezi nedir? :S

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Benzetmeye çalısıılmaz logolarda sadece bi grafik bu bu yanı niye illa somut bi nesne olması dusuncesı var aklımıza anlamadım yınede tesekkurler

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Pek anlamlı bir logo olmamamış daha farklı birşey denemeni öneririm.Kolay gelsin.

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım bişeyler yapmak istediğin belli ama daha farklı düşünmelisin diğer arkadaşların dediği gibi bende bişeye benzetemedim
özgün olmak uğruna amaçtan çıkmışsın vede karmaşıklık oluşmuş sen sade bişey yap biz rütuşlar konusunda yardımcı oluruz

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo çalışmanız karışık görünüyor.daha sade ve efektsiz bir çalışma yapmanızı öneririm.ayrıca hepyek'in de dediği gibi Adrenaline Gamer Merkezi ne anlama geliyor.Ya tamamen İngilizce yada tamamen Türkçe bir isim seçilmeli.forumdaki logo örneklerini incelemeniz yararlı olacaktır.kolay gelsin.

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
internetteki resimli derslerden oluşturulmuş bir logo gibi geldi bana...

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
göremedim logonu.. ama yorumlardan anladığım kadarıyla üzerinde çalışılması gerekiyor...

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya bole bıseyler bılmıslık taslamaya calısanlar lutfen baska yerde kendılerını tatmın etsınler olumlu yada olumsuz yorum yapan herkese tesekkur edıyorm fakat kendını tatmın etmeye calısanlar lutfen baska bıyere...

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
AGM Half Life Logo çalışması 2

Adrenaline Gamer diye Bi oyun var arkadaslar half life uzantılı AGM nın acılımıda Adrenaline Gamer Merkezi gecenkı konuda soranlar olmustu.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bilgilendirdiğin için teşekkürler tabi oyun oynamayınca bilemiyoruz :)

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ingilizce türkçe harmanlanmış bir isim adrenaline büyük harflr yazılırsa i nin noktası konulmaz ama orda merkezin iside var o nolacak işi türk dil kurumuna havale ediyorum.logoya gelince anlamadım half life olunca acaba (tüm forumun affına sığınarak)parçalanan cesetlerin bağırsaklarımı onlar:))