Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AHAR / Karakter ve Eskiz Çalışmalarım 2

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrikler. Neden bir sergi ayarlamıyoruz AKM içinde?

zerr6666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrik ederim ama bazı çalışmalar çok karmaşık ve anlaşılması zor.. ama tebrik hakkın :)

ahar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrik ederim ama bazı çalışmalar çok karmaşık ve anlaşılması zor.. ama tebrik hakkın :)

Kesinlikle katılıyorum, karmaşık ve anlaşılması zor çoğunun; fakat bu paylaştıklarım, belki aralarından bir ikisini ayırabilirim, genelde elimi soğutmamak adına, karalama niyetine yaptığım bir iki saatlik çalışmalar. Keşke diyorum her seferinde, işim bu tip çizimler üzerine olsaydı, bir çizimle ilgilenecek iki üç günüm olsaydı...keşke...hayat işte... : )

bu çizimin yapılış videosunu yakın zamanda siteye ekleyeceğim, ilgilenen arkadaşlara belki yardımı dokunur!

Speed painting for dwarf - YouTube

daha başka yükleme şekli var mı bilmediğimden...buradan izleyebilirsiniz...çizimin normal süresi (araya o kadar çok şey giriyor ki) tahminen 4 saat sürdü...umarım bu işe girişmek isteyenlere bir faydası dokunur....

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence konunun altında kaybolmaması için Görseli ve video'yu ayrı bir başlık altında paylaşabilirsiniz. Tekrar tebrikler.

ahar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence konunun altında kaybolmaması için Görseli ve video'yu ayrı bir başlık altında paylaşabilirsiniz. Tekrar tebrikler.

:) konuyu kaybetmeyeceğiz umarım, yeni yükleyeceğim her çizimi bu başlık altına eklemeyi düşünüyorum...

ahar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
waiting for Remember me!