Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ahşap kaşe yaptırmak istiyorum - İzmir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ahşap kaşe yaptırmak istiyorum

İşin teslim alınacağı şehir: İzmir

Maliyet:

Yukarıdaki örnekler şeklinde, ahşap gövdeli ve saplı mühürler yaptırmak istiyorum.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 hafta

İşle ilgili açıklama: Gelen talepler doğrultusunda devamlı çalışmayı düşündüğüm bir yer arıyorum.

E-posta: smyrna_medusa@hotmail.com.tr

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

SLNCEY

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar; bu tarz kaseleri tedarik ettigim bi yer var hala ariyorsaniz paylasabilirim.

SLNCEY

🌱Yeni Üye🌱
Yaptığınız tasarımları resimdeki gibi; mühür haline getirtebileceğiniz yeri kastediyorum zaten. Ben de tasarim kendim yapıyorum firma mühür haline getiriyor.

SLNCEY

🌱Yeni Üye🌱
Tesadüfen facebooktaki reklamda görüp siteye girdim. Yakından ilgilendiğim bir konu oldugu için hatalarla karşılaşmadan halledesiniz diye usenmedim uye oldum yardimci olmak adına. Yazının paylaşılma zamanından cok bununla ilgilendim ayrıca iki gun once eklenmiş yazıyor bizim meslekte 2 gün epey uzun bir süre çözüm için :)

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tesadüfen facebooktaki reklamda görüp siteye girdim. Yakından ilgilendiğim bir konu oldugu için hatalarla karşılaşmadan halledesiniz diye usenmedim uye oldum yardimci olmak adına. Yazının paylaşılma zamanından cok bununla ilgilendim ayrıca iki gun once eklenmiş yazıyor bizim meslekte 2 gün epey uzun bir süre çözüm için :)

Doğru diyorsunuz. Latin sitenin bir onay prosedürü var. Geçen süre zarfında anca yazılar yayınlanabiliyor.

Sözünü ettiğiniz yeri öğrenmek isterim.
İlginiz için de teşekkür ederim.

SLNCEY

🌱Yeni Üye🌱
DİNÇ REKLAM REKLAMCILIK siteden iletisim bilgilerine ulasabilirsiniz. Ben baska firmalarla da çalıştım ancak kesimini en temiz yapan yer burası. 1 gunde de kargoya hazır hale getiriyorlar. Mühür için gerekli stampalari da ordan tedarik edebilirsiniz ama internette daha uygununu bukma imkaniniz var. Sadece iki ayrı kargo odemektense 2 lira farki gözden cikarabiliyorsunuz. Umarım işinizi görür. Iyi çalışmalar

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
DİNÇ REKLAM REKLAMCILIK siteden iletisim bilgilerine ulasabilirsiniz. Ben baska firmalarla da çalıştım ancak kesimini en temiz yapan yer burası. 1 gunde de kargoya hazır hale getiriyorlar. Mühür için gerekli stampalari da ordan tedarik edebilirsiniz ama internette daha uygununu bukma imkaniniz var. Sadece iki ayrı kargo odemektense 2 lira farki gözden cikarabiliyorsunuz. Umarım işinizi görür. Iyi çalışmalar

İlginiz için teşekkür ederim.

Ayrıca önerileri de bekliyorum.

haqaan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar istanbul/üsküdar da lazer kesim işiyle uğraşıyorum.cm veya mm vermeniz takdirde istediğiniz her türlü kaşe lastiklerinizi yapabilirim. kargo yoluyla veya elden teslim alabilirsiniz.İsteğe göre ahşap saplı da yapabiliyoruz. instagram sayfası üzerinden kasecim yazarak ürün çeşitlerine bakabilirsiniz. Nişancı Kırtasiye.

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar istanbul/üsküdar da lazer kesim işiyle uğraşıyorum.cm veya mm vermeniz takdirde istediğiniz her türlü kaşe lastiklerinizi yapabilirim. kargo yoluyla veya elden teslim alabilirsiniz.İsteğe göre ahşap saplı da yapabiliyoruz. instagram sayfası üzerinden kasecim yazarak ürün çeşitlerine bakabilirsiniz. Nişancı Kırtasiye.

Mail adresi bırakabilir misiniz.

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma yapılacak yer bulunmuştur. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...