Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ajanda yapım sorunsalı

insomniac

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar mrb freehand ile ilk kes ajanda yapacaığım kafa takılanlar mevcutta payış eden olursa sevinirim 365 sayfa tek tek yapılmak zorunda mı yani sadece kapak ve kapak içini önemli bilgileri yapıp direk matbaaya göndersem onlarda hazır şablonlar ile bağlaması mümkünmüdür yoxa direk 365 sayfa tek tek yapılıp mı gönderilmektedir şimdiden tşkr yardımcı olanlara +( 2009 takvim var ise elinde upload ederseniz sevinirim unutmayalım ki bilgi paylaştıkca çoğalırmış .p saygılar :) yada photoshopta yapsam çok mu kasar :s neysem aydınlatırsanız diim ben :emo1:

Benzer konular

chabalco

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar mrb freehand ile ilk kes ajanda yapacaığım kafa takılanlar mevcutta payış eden olursa sevinirim 365 sayfa tek tek yapılmak zorunda mı yani sadece kapak ve kapak içini önemli bilgileri yapıp direk matbaaya göndersem onlarda hazır şablonlar ile bağlaması mümkünmüdür yoxa direk 365 sayfa tek tek yapılıp mı gönderilmektedir şimdiden tşkr yardımcı olanlara +( 2009 takvim var ise elinde upload ederseniz sevinirim unutmayalım ki bilgi paylaştıkca çoğalırmış .p saygılar :) yada photoshopta yapsam çok mu kasar :s neysem aydınlatırsanız diim ben :emo1:

kendim yaparım dersen ..Evet her sayfa Tek Tek ... tarihler olmak zorunda..
bu tür işleri yapan matbaa, ajans vs. yahut nereye yaptıracaksan bunlar zaten en az 2 yıl evvelinden dizilip kontrol edilir ... ellerinde hazır olarak vardır ... yaptıracağın yere sorman gerek ...

AlmilaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet 365 sayfaya da dikkat etmek lazım. planlı bir uygulamayla çok zaman kaybetmeden çalışmak da mümkün olabilir. henüz ajanda çalışmadığım için kesin bir öneri getiremeyeceğim. kısmetse 10 gün içinde çalışacağım :)
matbaaların bazısı uğraşır ve ciddi ücret isteyebilirler, eh emek sonuçta.
piyasada özellikle bu işler için çalışan kişiler de var. şablonu hazırladıktan sonra dökümanı, fontlarınızı veriyorsunuz, 1 haftada teslim edebiliyorlar. 300 - 500 TL gibi rakam talep ediyorlar. zaman / ücret dengenize göre tercih meselesi.