Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali )

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba artık bu gün çalışmaya son noktayı koydum..nasıl olmuş sizce..

ilk halinden sonra bu hali benim hoşuma gitti ilk halini buradan görebilirsiniz

S1Pyl.jpg

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Şekiller bir yana ama kartvizitin yüksekliğini ortalama 8 cm kabul edersek adres kısmı resimde sanırım 1:14-1:15 gibi bir yer kaplıyor yani bu da demektir ki yarım cm'lik bir alana iki satırlık adres yazısı yazavcaksınız ki okunması pek mümkün gibi görünmüyor ...

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şekiller bir yana ama kartvizitin yüksekliğini ortalama 8 cm kabul edersek adres kısmı resimde sanırım 1:14-1:15 gibi bir yer kaplıyor yani bu da demektir ki yarım cm'lik bir alana iki satırlık adres yazısı yazavcaksınız ki okunması pek mümkün gibi görünmüyor ...

hımm puntolar tam aslında olması gerektiği gibi ama nedne öyle göründü anlamadım..9x5 ölçüsü

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Eskisine nazaran çok başarılı olmuş. Eline sağlık. Sanırım puntolar upload ettiğin sitede çözünürlük düştüğü için öyle görünüyor. Fakat adres kısmının aralarını biraz aç. Gözü bozuk müşterilerinizde olacak :)

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eskisine nazaran çok başarılı olmuş. Eline sağlık. Sanırım puntolar upload ettiğin sitede çözünürlük düştüğü için öyle görünüyor. Fakat adres kısmının aralarını biraz aç. Gözü bozuk müşterilerinizde olacak :)

evet eskisine göre epey sadeleşti ama renk olarak eski logodaki mavi mi yoksa bu mu olsun kararsız kaldım..haklısın :) prova baskısı alıp ona göre düzenlicem tekrar adresleri..

mrlk

🌱Yeni Üye🌱
bu renk kalsın :) çalışma güzel ellerine sağlık

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu renk kalsın :) çalışma güzel ellerine sağlık

Teşekkür ederim .. renk olarak bunda karar kıldık ama bi kaç bişi daha eklemem gerekiyor sanırım..fazla boş oldugu konusunda eleştiri aldım..

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim .. renk olarak bunda karar kıldık ama bi kaç bişi daha eklemem gerekiyor sanırım..fazla boş oldugu konusunda eleştiri aldım..
Merak ettim ilk mesajımda belirttiğim adres bölümü ne oldu? Büyüttünüz mü? ...