Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ajans Sürmeli yetiştirmek üzere grafiker arıyor

rukiyeüstündağ

🌱Yeni Üye🌱
Merter'de Ajans Sürmeli yetiştirmek amaçlı programları biraz olsun bilen hayal gücü geniş yetiştirilmeye ve gelişmeye müsait akıllı gençleri bekliyor...:)
İrtibat ajanssurmeli@gmail.com 0212 482 77 81

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

nslhnckrr

🌱Yeni Üye🌱
pekı stajer kabul edıyormusunuz.. benm haftanın üç günü yapmam gereken zorunlu bi stajım var yardımcı olursanız çok sevınırım. freehand ve photoshop programlarını kullanabılıyorum kndımı gelıstrmek ve stajımı yapmak ıstıyorum.

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
merhaba..corelım iyidir p shop ve flash gibi dier proglarmlarımı gelıstırmek ıstıoyurm..yardımcı olurmusunuzz

mannequin

🌱Yeni Üye🌱
Corel ve Photoshop'um iyidir. alt yapım bulunmaktadır. 6 yıldan beri kendimi bununla ilgili geliştirdim hayal gücümde iyidir. Yardımcı olursanız sevinirim.

sezginh

🌱Yeni Üye🌱
photoshop , cs4 corel x4 ıllustrator cs3 programlarını biliyorum cv mi emailinize attım

crowdkid

🌱Yeni Üye🌱
selam ben bağcılarda oturuyorum. acilen bi yerde kendimi gelistirmek istiyorum. iLk 3 ay maas istemiyorum yeterki su mesleği öğreniyim beni ararsaniz sewinirim bu arada ben [bay'ım] beni ararsaniz sewinirim 539 707 34 03