Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

akg muhendislik logosu

akg

🌱Yeni Üye🌱
AKG Mühendislik için bir logo çalışması bu logo hakkında yorumlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Renk tercihleriniz iyi ama akg fontunuz logonun kullanım alanlarına göre çok kötü bir sonuç doğurabilir. Okunma açısından sıkıntıda mevcut. Mühendislik sektörüne görede biraz kalitesiz yada cittiyetsiz nasıl sıfatlandırırsanız bu şekilde bir his var

m.yaman

🌱Yeni Üye🌱
Yapmış olduğun logo çalışması,
Emeğinize herzaman saygı duyuyorum, ama fırmanın kendi sektörüne uygun bir çalışma olmalı vede herzaman heryerde akılda kalıcı ön plana çıkmalı. Yazı karekterinden bozulmuş bir çalışma örnek veriyorum bilboard yapılmış bir logo olarak göz önüne alıyorum arabamla önünden geçtiğimde ben okuyamam vb. durumları göz önüne almalısın hoşçakal.

akg

🌱Yeni Üye🌱
değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim birazcık markalaştırmak istiyorum onun için sektörü anımsatacak bi metaryal olmalımı içerisinde birçok logonun sadece yazı karakterinden oluştuğunu gördum tabi çok duyulmuş markalar olunca sıkıntı olmaya bilir sektörle alakalı birşeyler eklesem çok basit kaçacağı kanaatindeyim bina silüeti falan vaya proje detayları gibi sizce yeni baştan bişeylermi tasarlamalıyım yoksa bunun üzerindemi çalışmalıyım

hiç fikir veren olmadı arkadaşlar bu logoyu daha farklı nasıl geliştirebilirim

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️

öncelikle sektörü güzelce bir sindir sonra bir unsur bul
bu unsura anlamlar mesajlar yükle sonra başla birşeyler karalamaya
eminim ki güzel sonuçlar çıkacaktır
bu haliyle çok amatörce ve anlamsız görünüyor
sektör ile ilgili diğer logoları incele oralardan bir fikir elde edebilirsin
kolay gelsin...

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim birazcık markalaştırmak istiyorum onun için sektörü anımsatacak bi metaryal olmalımı içerisinde birçok logonun sadece yazı karakterinden oluştuğunu gördum tabi çok duyulmuş markalar olunca sıkıntı olmaya bilir sektörle alakalı birşeyler eklesem çok basit kaçacağı kanaatindeyim bina silüeti falan vaya proje detayları gibi sizce yeni baştan bişeylermi tasarlamalıyım yoksa bunun üzerindemi çalışmalıyım

bence yenıden bi logo tasarlamalısın.

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
üzerinde biraz daha çalışmanı öneririm

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Mühendisliğin temelinde fiziğin-geometrinin ve matemetiğin önemi tartışılmaz... Geometrik şekiller kullanmak mantıklı ancak kullanılan şekillerin çağrışım yapması gerekiyor, gelişigüzel sıralanması yanlış anlaşılmalara yol açabilir...Net bir anlam çıkarmak çok zor olmuş...Renklerde yeniden gözden geçirilebilir...Kolay gelsin...

Saygılar...