Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Akkuşlar Köfte ve Pide Sarayı İçin Masaüstü Plexi

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Akkuşlar Köfte ve Pide Sarayı için masa üstlerine plexi içine tasarım....

akkuslarmasaustuplexicogs1.jpg

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
resim ekleme konusunda ki sorunu çözerseniz o zaman yorumlanabilir çalışmanız...

♾️Grafik Gurusu♾️
peki... o zaman benim bağlantımda sorun olmalı... çünkü hala görünmüyor bende...

♾️Grafik Gurusu♾️
zaten sorunda o... genelde burada görünmeyen resimleri linkinden bakmaya çalışırım... ama link zaten göstermiyor... dediğim gibi benim bağlantım sorunlu olabilir...

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
zaten sorunda o... genelde burada görünmeyen resimleri linkinden bakmaya çalışırım... ama link zaten göstermiyor... dediğim gibi benim bağlantım sorunlu olabilir...

Hmmm anladım evet bağlantınızda sorun olabilir... başkalarıda bakarsa anlarız...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışman yok arkadaşım....Yeniden yüklemelisin.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Sabırlı bir bekleyişten sonra çalışmanız göründü...
İngilizce yazımda hadi alıştıkta Türkçe yazımında da "İ" hatası olmasa keşke.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
birşey görünmüyorrr

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
köfte ve pide sarayı yazısını değiştir... bence cok kötü duruyor orda. daha güzel bi yazıyda daha albenili olur...

emeğie sağlık

bengu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bendemi bi sorun var anlayamadım orda yanmış kül olmuş gibi görünen bi kısım et parçaçığı görüyorum ve renkler koyu mavi..pideci falan diyince aklımda canlanan renkli iştah kabartan bi çalışma bekledim.bence hoş deil.Kolay gelsin

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
köfte ve pide sarayı yazısını değiştir... bence cok kötü duruyor orda. daha güzel bi yazıyda daha albenili olur...

emeğie sağlık

o yazı güyaa kendi logolarımış ondan yazdım yani bencede comic sans fontunun oraya uymadığını...

bendemi bi sorun var anlayamadım orda yanmış kül olmuş gibi görünen bi kısım et parçaçığı görüyorum ve renkler koyu mavi..pideci falan diyince aklımda canlanan renkli iştah kabartan bi çalışma bekledim.bence hoş deil.Kolay gelsin

yanmış kül olmuşmu sizde körlük var herhalde???? ızgara köfte o ızgara köfte bilmem ızgaradan haberiniz varmı??? koyu mavi nereden çıktı.??? ayrıca bu bir el ilanı falan değil sadece köftecideki masa üstlerine koyulan plexidir küçük 10x15 e bir çalışmadır...gördüğünüz şeye bikaç kez bakın yanmışmı yanmamışmı diye ondan sonra yorum yapın..!!!!!

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
o yazı güyaa kendi logolarımış ondan yazdım yani bencede comic sans fontunun oraya uymadığını...

yanmış kül olmuşmu sizde körlük var herhalde???? ızgara köfte o ızgara köfte bilmem ızgaradan haberiniz varmı??? koyu mavi nereden çıktı.??? ayrıca bu bir el ilanı falan değil sadece köftecideki masa üstlerine koyulan plexidir küçük 10x15 e bir çalışmadır...gördüğünüz şeye bikaç kez bakın yanmışmı yanmamışmı diye ondan sonra yorum yapın..!!!!!

bu kadar sert yanıt vermeyin
tartışma yaratıp topiğinizi kilitletmekten başka işinize yaramaz

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

sadece yapılan yorum seviyesinde bir cevaptı...
çok sert olduysa kusura bakmayın...

eğer çalışmanızı buraya koyup yorum bekliyorsanız her türlü yoruma saygı ile yaklaşmalısınız. kusura bakmayın ama size gelen müşterilere ne şekilde yanıt veriyorsunuz çok merak ediyorum...
bu size yorumu yapan kişinin seviyesi ile değil sizin seviyenizi belli eder.
lütfen yapılan hertürlü yoruma saygı ile yaklaşalım
paylaşım için teşekkürler