Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aktif sağlıklı yaşam merkezi

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aktfku4.jpg

arkadaşlar yorumlarınız beklıyorum

Benzer konular

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
1. logo şekli, tekvando salonunu andırıyor, 2. logo şekli sağlıklı yaşamla alakasız ne olduğunu çözemedim çok :) 3. logoda çince :p

bence sağlıklı yaşam için daha değişik birşeler düşünmelisin...

MusTaPha

🌱Yeni Üye🌱
3. sanki bana bi Japon harfini anımsattı.
Akapuntur gibi Doğu kökenli Tedaviler ve Spor teknikleri kullanılıyorsa 3 :yes:

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fizik tedevı ve akapuntur yapılıyo soledıklerınızı dıkkate alıcam tesekkur ederımm

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence birazdaha çalışarak daha iyi şeyler ortaya çıkara bilirsin. ikinci logodaki şekil hoşuma gitti ama sağlıklı yaşamla pek alaka kuramadım birinci logoda da erdemirs'e katılıyorum (banada tekvando salonunu anımsattı)... kolay gelsin...

Son düzenleme:

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Erdemirs'e katılmamak mümkün değil ama fizik tedavi vs var diye Çin harflerini kullanmanız herkes tarafından anlaşılmayabilir.Biraz daha araştırma yaparsanız eminim daha olumlu bir sonuç çıkacaktır.Kolay gelsin.

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk çalışma bence gayet uygun, Yaşam ve sağlık denilince akıla ilk olarak koşu ve kross tarzı sporlar gelir bence en iyi vurgu, Koşan Adam ;)

Tabikii o piktogramla olmaz, biraz daha estetik katarsan iyi olur.

Şunu söyliyeyim 3.çalışma Çindeki Pizzacıların logosu gibi duruyor. Hatta altına beijing 2008 yazsan resmi logodan daha iyi olur.

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk çalışma bence gayet uygun, Yaşam ve sağlık denilince akıla ilk olarak koşu ve kross tarzı sporlar gelir bence en iyi vurgu, Koşan Adam ;)

Tabikii o piktogramla olmaz, biraz daha estetik katarsan iyi olur.

Şunu söyliyeyim 3.çalışma Çindeki Pizzacıların logosu gibi duruyor. Hatta altına beijing 2008 yazsan resmi logodan daha iyi olur.

Teşekkür ederim soyledıklerını dıkkate alıcam benımde 1. en cok hosumam gıtmıstı 3. eh işte dediklerimden di ama yinede farklı yorumlar almak ıstedım

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence birazdaha çalışarak daha iyi şeyler ortaya çıkara bilirsin. ikinci logodaki şekil hoşuma gitti ama sağlıklı yaşamla pek alaka kuramadım birinci logoda da erdemirs'e katılıyorum (banada tekvando salonunu anımsattı)... kolay gelsin...

tesekkur ederım uyarılarını dıkkate alıcam