Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ala kebap araç giydirme

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
hertürlü eleştirilere açığım ki açık olmasamda sizin için fark etmiyo :rofl:

ala16ekim2copykr1nx1.jpg

yazılar ve kaplama alanı tamamen müşterinin istekleri biraz sorunlu müşteri

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Valla 7/24 yanında pazar hariç baya güldüm :rofl:

Tasarıma gelince firma adı (ala) zeminde kaybolmuş 2 tane kullanmana gerek varmıydı bilmiyorum. Yazıda daha farklı dikkat çekici renkte yapılabilirdi.Eline sağlık

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla 7/24 yanında pazar hariç baya güldüm :rofl:

Tasarıma gelince firma adı (ala) zeminde kaybolmuş 2 tane kullanmana gerek varmıydı bilmiyorum. Yazıda daha farklı dikkat çekici renkte yapılabilirdi.Eline sağlık

öncelikle teşekür ederim yorumun için 7/24 bende güldüm ama müşteri işte logolarıda 1 tarafta kullanınca diğer taraf boş kalıp göze batıyodu kullanıcağım hiç bi resim falanda yok renklere gelincede hoş durdu gibi geldi bana ama sen ne öneririsin dikkat çekici renk

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Denemen lazım ama bordo zemin içinde sarı veya turuncu tonunda bir yazı daha dikkat çeker diye düşünüyorum

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle 7/24 olayına bi kesinlik kazandıralım madem pazar hariç neden 6/24 değil

kapıdaki logo ile beraber çalışmada 3 adet logo kullanılmış gereksiz kullanımları atmalı
kapıdakileri folyo kesim olarak düşünüyorum ve soruyorum
numaradaki gri kontura gerek varmı? logodaki gölgeyi verebilecekmisin yoksa baskı yapıp dekupemi edeceksin? bana kalırsa gerek yok beyazları siyah yap folyo kesim uygundur

dijital bölüme gelince

araçtaki girinti çıkıntılara dikkat etmemişsin çalışmayı mümkün olduğunca büyük yapmaya çalışmışsın ama uygulama esnasında kayma yada sünme durumunda istenmeyen durumlar sözkonusu olabilir.

yazıları küçültmeli
tek logo kullanmalı (kapıdaki ile iki olabilir)
7/24 olayı çözülmeli

iyi çalışmalar

kolay gelsin

taytay02

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle emeğine sağlık..
Bence el broşürü gibi olmus renkler cok koyu ve alt efektleri fazla daha sade ve acık renkler kullanılıp ürünleri ön plana cıkartmak daha etkili bi tasarım olur diye düşünüyorum
ellerine saglık

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bencede el ilanı gibi olmuş
yaptığın başka çalışmalar varsa görmek isterim

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle emeğine sağlık..
Bence el broşürü gibi olmus renkler cok koyu ve alt efektleri fazla daha sade ve acık renkler kullanılıp ürünleri ön plana cıkartmak daha etkili bi tasarım olur diye düşünüyorum
ellerine saglık

ürünler derken sence burda yazıdan başka ürün varmı hiç görsel olmadığı için yazıları dikkat çekici hale getirmeye çalıştım bence tam bi yorum yapmadan iyice incele yinede teşekürler... yorumun için

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım çalışma uygulanmadıysa sen benim dediklerimi dikkate al

ve bu müşteriyi de sen bir kez daha uyar bence bu 7/24 olayında aracı gören "isteyen istemiş te, yapan da yapmış haa!..." der valla

neyse uzatmayayım

iyi çalışmalar....