Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alanında Profesyonel Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Freelancer Aranıyor

Gonuldostu

🌱Yeni Üye🌱
Firma ismi: SeGa Bilişim
Çalışma şartları: Serbest (Freelancer)

Özellikleri:KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI,MATBAA BASKI İŞLERİ
WEB DİZAYN,ARAÇ KAPLAMA,CEPHE GİYDİRME,ORGANİZASYON
ALanlanı(larında)deneyimli,

Bağımlı veya Bağımsız Çalışan,
farklı, özgün,yaratıcı tasarım Arayüzler yapabilecek,
Baskı için uygun formatlarda firmamıza tasarımı hazırlayabileyecek,
Arayüz tasarımı taleplerinde hızlı şekilde firmaya geri dönüm yapabilecek , isteklerine hızlı şekilde cevap verebilecek, Grafiker(ler) aranmaktadır.

İletişim bilgileri:*********

Dipnot:
İş ilanı ile ilgilenenler lütfen konu ile ilgili çalışma Portfoy'lerini(jpg formatında) ve özgeçmişiniz için Belirtilecek Msn adres için Lütfen iletisim Kurunuz

Not:Kaliteli hizmet Uygun fiyat Mantığına Uygun Kişi Yada Kişilerle anlaşma Yapılacaktır...Malum Hernekadar Emeğin Bedeli Ödenmesede Gelişen Teknoloji ve Müsteri Memnuniyeti Açısından Makul Bir bedel Fiyat Sunulmaktadır...
Adana Da İkamet Edenler İlk Tercihimdir

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

pa_let_2

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ilgileniyorum görüşmek isterim
iyi çalışmalar

EA. Eyyup ACAR

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.eyyupacar.com
Merhaba,
İstanbul sultanahmette hikametgah etmekteyim
Bu mesleğe emek ve yıllarımı vermişim biri olarak sizinlede çalışmak ve tasarımlarınızı yapmak ve imzamı atmak isterim sizde uygun görürseniz...

Kullandığım Pc ve İşletim Sistemleri.
Apple Mac ve Pc
Mac OS X
Windows (Tüm Serilerini)
Pardus
Ubunt
Linux

Şuan Kullanmakta Olduğum Bilgisayar Donanımım
Mac Pro.
MacBook
Asus NetBook
1 Adet Toplama Pc i7 İşlemcili

Kullandığım Programlar.

Adobe Photoshop (.psd) / Profesyonel
Adobe Illustrator (.ai) / Profesyonel
Adobe Indesign (.ind) / Profesyonel
Adobe After Affects (.aep) / Orta Düzeyde
Adobe Flash (.fla) / Orta Düzeyde
Adobe Dreamweaver (.dwt) / Orta Düzeyde
Macromedia Freehand (.fh) / Profesyonel ( İhtiyaç Duymadıkca Kullanmamaktayım)
CorelDraw (.cdr) / Orta Düzeyde ( İhtiyaç Duymadıkca Kullanmamaktayım)

Web Tasarım ve Yazılım
Php
Flash
Html

Referanslarım için lütfen irtibata gecerek ister basılık isterseniz PC ortamından görmeniz mümkündür.

Saygılarımla.
EA. Eyyup ACAR
WebMaster ve Görsel Tasarım Sanatcısı.
T. +********
G. +********
E-mail ve Msn.: ************

Gonuldostu

🌱Yeni Üye🌱
İlan Günceldir Lütfen İletişim için Belirtilen Bilgilerle İletişim sağlayınız Nihat bey arkadaşım pm olarak atılan link sanırım sorunlu Lütfen Linki Kontrol edip tekrar yollayınız İlgi ve alaka için tşk ederim

Gonuldostu

🌱Yeni Üye🌱
Tekrardan Merhabalar İş İlani ile ilgili gösterilen ilgi alaka için tüm arkadaşlara tşk ederim bana ulaştırılan bilgiler dogrultusunda pm ve özel İletisim yollarıyla ulasan mesajlar değerlendirilip gereken eksik görülen bilgiler kişi yada kişilerden tekrardan istenilmiş Uygun görülmeyen yeterlilik olmayan mesajlar ve çalışmalar içinde tşk edilip taraflarina sunulmuş olup ilanın aktif oldugunu belirtmek isterim

İLAN GÜNCELDİR...
Dipnot:Lütfen İletisim bilgisi bırakmayınız iletisim Kurunuz...

Over Design

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum.Bbelirttiğiniz alanlarda deneyimim vardır. Eğer görselleri yollarsanız size deneme amaçlı tasarım yapıp yollayabilirim. Bana +************** adresinden ulaşabilirsiniz.

ssfbengu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanınız ile ilgileniyoruz. +**************

Gonuldostu

🌱Yeni Üye🌱
Burada Bırakılan ilana ilgi alaka için Öncelikle tşk ederim
Lütfen Açılan Konuyu dikkatlice Okuyunuz Kaba birisi veya Bencil Birisi olduğumu düşünebilir veya görebilirsiniz ama Bu durumdan oldukca rahatsız Oldum Nedenleri sıralayım Neden iletisim Bilgisi bırakılmaz Bu Konuya Kısaca nedenler...

1:Açılan Konuda Açıkca belirtilmiş İletişim Kurulmasi için Bilgi bırakılmışEğer Bırakılmamış Olunsa Haklısınız (Yada İsteğinde bulunsam)

2:Bir iş İlanında Başvuru için Nasılki Başvuru Merkezine gidilir ofis vs.. Yada Tlfla iletişim kurulur belirtilen Bilginin İlanin aktif olup olmadığını yada İhtiyaç Duyuluyormu diye vs

3:Belirtilen başka İlan Bölümünde ve benzeri İlan bıraktığım Burdada Yaşadım Bu sorunlardan birisi Msn vs İletişim Kurduğumda Selam faslı Bile OLmadan Kimsiniz diyerek tepkiyle karşılaşmak bu durum her İki tarafı oldukça rahatsız edici bir davranış bu düşünceme Katılan olmadığı sürece (Şahsi fikrimdir)

4:Belki ilan Bıraktığım Bu ve benzeri adreslerine yeniden girememem işlerim dolayısıyla yada Karıştırıyor veya Unutmuş OLabileceğim ve ihtiyaç duyulan ekip arkadaş^ı(ları) Bulmam neticesiyle

5:En önemlisi İş İlanına Gösterilen Ciddiyeti İlgiyi Gösterir...

Dipnot:İstemedenda OLsa Kişi Yada Kişilerin İyimser olarak adlandırdıgı veya davrandığı davranış biçimine Saygısızlık veya Kişilerin Kalbini Kırdımsa affola Niyetim Kimseyi Rencide etmek değildir...

Konu İlanı Aktifdir Ve Güncelliğini Korumaktadır...

arzuesmeray

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanınız ile ilgileniyorum.

Profesyonel olarak kullandığım ve hakim olduğum programlar,
Photoshop , Corel , +************** dan detaylı bilgi ulaştırabilrsiniz

MC_HUSAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
web dizayn hariç diğer tüm işlerinizi yapabilirim..
uluslar arası firmalarla çalıştım
+************** adresinden iletişime geçeiliriz...
iyi çalışmalar dilerim

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Telefonla Arayıp İlanın Aktif Olup Olmadığını Örenip, Daha Sonra Yine Telefonda Şurda Burda Oturuyorum Şunu bunu Biliyorum Dedikten Sonra Verilen Bilgilere Güvenip " Tamam O Zaman iş Bu, Ne Zaman Teslim Edebilirsin, Ne Kadar İstiyosun " gibi Diyaloglar mı Geçecek?

Mail Adresinizi Eklerseniz Yapılan İş Örneklerini Görüp Değerlendirebilir ve Daha Sağlıklı Kararlar Verebilirsiniz. Kaldı ki İşini Düzgün Yapan Bir Grafik Tasarımcı Her Zaman Müşteri Bulabilir Ama Buradaki İlan " Grafiker Arıyorum " İlanı Olduğu İçin Sizin Dönüş Yapmanız Daha Mantıklı Geliyor.

İyi Çalışmalar.