Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Albert Einstein /Genius

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Nede güzel düzenlenmiş...Baz alınan fotoğrafıda buldum ve sağ alta ekledim...Sizlerinde görmesini istiyorum...Buyrun...

wpeinstein1em0.jpg

Not: Çalışma Şahsıma Ait Değildir...

Benzer konular

esferay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vaybe bayağı uğraşılmış...ve çok benzemiş gerçekten...paylaşımınız için teşekkürler...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
İşte Genius Buna derim =)
Güzel bi tipografi paylaşım için sağol kardeşim :) Fotoğrafı koyman iyi olmuş

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nasıl bir emek çok güzel olmuş paylaşım için sağol inan...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok iyi olmuş gerçekten..Çok emek ve uğraşı var..Bizimde görmemizi sağladıgın için saol yoSa..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bence bunda özel bir program desteği olmalı yoksa tekte inanılır gibi değil

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Rica ederim arkadaşlar...

Grafikerkartal bende bunu bayağı düşündüm...Hani ps'de fırçayı gezdiririz ya, bunda da aynı öyle görünüyor, harfler mause un geçtiği yere sıralanıyor gibi, tek tek büyütme küçültme yok, hiçmi hatalı yerleşmiyorda döndürmüyor vs vs onlarca soru geldi aklıma...vardır bir yolu, sadece biz bilmiyoruz...Ama eğer basit bir yolu varsa yazık bize...Günlerimizi verip tek tek yerleştiriyoruz....

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Rica ederim arkadaşlar...

Grafikerkartal bende bunu bayağı düşündüm...Hani ps'de fırçayı gezdiririz ya, bunda da aynı öyle görünüyor, harfler mause un geçtiği yere sıralanıyor gibi, tek tek büyütme küçültme yok, hiçmi hatalı yerleşmiyorda döndürmüyor vs vs onlarca soru geldi aklıma...vardır bir yolu, sadece biz bilmiyoruz...Ama eğer basit bir yolu varsa yazık bize...Günlerimizi verip tek tek yerleştiriyoruz....

kesinlikle olmalı benim başka türlüsüne kafam basmıyor illaki vardır vakit olsa araştırsak keşke:(

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
emin olun yok başka bir yolu...

ben ısrarla bu tip programların var olduğunu düşünüyorum çünkü düz mantıla baktığımda basit text programları var bildiğim mesela winrar dosyalrının içinden çıkan bazı notepadlerde harflerle yapılmış desenler var buda onlar gibi birşey en kısa zamanda bunun araştırmasını yapacağım...

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten dahice çok uğraşılmış emek verilmiş bir çalışma, düşünmeye sevkediyor paylaşımın için teşekkürler:wink: