Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alışveriş Merkezi Brosür Çalışmam (170 grm ç. taraflı)

tuana2108

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
brosurn.jpg

brosurarka.jpg

Son düzenleme:

grafin

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, insert çalışması için sanırım ilk çalışmalarından ileride daha iyi olacağına eminim. eleştirilerim; 1- resimler küçük kalmış. 2- arka sayfa bannerinde kullandığın yazı küçük daha büyümesi lazım, 3 170 gr bu tür bir iş basılmaz olsa olsa en çok 135 gr olur.

tuana2108

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba, insert çalışması için sanırım ilk çalışmalarından ileride daha iyi olacağına eminim. eleştirilerim; 1- resimler küçük kalmış. 2- arka sayfa bannerinde kullandığın yazı küçük daha büyümesi lazım, 3 170 gr bu tür bir iş basılmaz olsa olsa en çok 135 gr olur.

Bu çalışma aceleye gelen çalışmalardan genelde acill işler bulur benide. 135 değil 170 gr olarak basıldı . yorumlarınız için teşekkür ederim

serhas58

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışman güzel eline sağlık bir kusuru var benim görebildiğim taze yerine taza yazman

tuana2108

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
okadarcık kusur kadı kızında da olurmuş :) kımse farketmedi bende dahıl. Acele işe yanlış bulaşırmış

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
insert en güzel 115 ve 135 gr basılır.Ben 170 gr bastım ama bin pişman oldum hem tahta gibi hemde kargosu baya cebimi yaktı.Ama müşteri illa o gramaja bas diye inat ediyorsa elden bi şey gelmez.Ben 3 senedir insert basıyorum ama bu kadar büyük bir fiyat etiketi görmedim.Ürünü kapatmış.
Ha bu arada ben garafikerler.net e çoook teşekkür ediyorum bu aşamaya gelmeme neden oldu.
Allah razı olsun hepsinden
Saygılarımla