Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alışveriş sepeti görselleri (market arabası, alışveriş arabası, alışveriş, market) HQ

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Buyrun arkadaşlar, yüksek çözünürlükte alışveriş sepeti (market sepeti, market arabası) görselleri. :angel: İyi kullanımlar. (Not: Dosya rapid değildir.)

Önizleme:

Bağlantı geçerliliğini yitirdiği için konu kapanmıştır.

26 MB | JPG​

Benzer konular

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
72 kişinin bakıp da içlerinden tek birinin bile "bir teşekkür etmemesi" münasebetiyle; o 72 kişinin her birine AYRI AYRI teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolun arkadaşlar. Ne kadar paylaşımcı!!! bir ruha sahip olduğunuzu göstererek, beni mutlu ve onure ettiniz. Dilerim ki hayatınızda hep başarılı olursunuz. "mouse"unuzu tıklayıp indirmek için harcadığınız "enerjiye", "emeğinize" ve "yüreğinize" sağlık... Saygılarımla...

NOT: Konuya her bakan arkadaşımızın "dosyayı indirme" gibi bir zorunluluğu olmaması durumundan dolayı, kendilerini "yukarıdaki cümlelerden" muaf tutmalarını rica ederim.

niyaz

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş ellerine kollarına sağlık bu tür bir paylaşımından dolayı

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için teşekkürler mustafa :)

:iloveyou:

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
tesekkurler paylasım ıcın, yaa rıca etsem 1. fotonun orjınal materyallerını de alabılırmıyım? :D (tabı sahte degılse)

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
ee bakıpda indirenlerde vardır elbet

bir konuma 4 cevap yazılıpta o gün içinde 50 kere indiği gibi yani bunlara alışman lazım :artipuan:

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim

paylaşım için teşekkürler mustafa :)

:iloveyou:

Rica ederim finfik, iyi kullanımlar.

tesekkurler paylasım ıcın, yaa rıca etsem 1. fotonun orjınal materyallerını de alabılırmıyım? :D (tabı sahte degılse)

Şu anda ekleyemiyorum kurbaa, eve gidince eklemeye çalışırım. İyi kullanımlar. :angel:

Paylaşım için teşekkürler

İyi kullanımlar.

bir konuma 4 cevap yazılıpta o gün içinde 50 kere indiği gibi yani bunlara alışman lazım :artipuan:

Teşekkür ederim. Bir yandan buna alışmaya çalışırken, diğer yandan da "o zatları" buna alıştırmaya çalışacağım. Hayırlısı. :smile:

emeğinize sağlık

Teşekkürler arkadaşım iyi kullanımlar.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Rica ederim finfik, iyi kullanımlar.
Teşekkür ederim. Bir yandan buna alışmaya çalışırken, diğer yandan da "o zatları" buna alıştırmaya çalışacağım. Hayırlısı. :smile:

Teşekkürler arkadaşım iyi kullanımlar.

çok zor 1,5 senedir binden fazla paylaşım yaptım aynı hep aynı

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️

Birinci görselin orijinal materyalleri sahte. :giggle: Onun yerine bunları ekledim. Umarım işini görür kurbiş. :angel:

Mevcut görseller:

Bağlantı geçerliliğini yitirdiği için mesaj içeriği değiştirilmiştir.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
cook tesekkur ederım paylasım ıcın.. elımde,cebımde oomasa da karsımdalar.. bunları ızlemek huzur werıcı:D:D