Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Altun Şelale Banyo Malzemeleri

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocalarım, abilerim, kardeşlerim yaptığım site hakkında yorumlarınızı bekliyorum.Anasayfadan 3 tane tasarladım fakat en çok beğendiğim bu olduğu için benim beğendiklerim hakkında yorumlarınızı bekliyorum.Birde fiyat değerlendirmesi yaparsanız sevinirim.Piyasada yeniyim siteyi sattım fakat sattığım fiyattan fazlası mı yoksa az mı eder merak içindeyim.Bu işin maddi yönünde değilim şimdilik, öğrenme aşamasında ve bir öğrenciyim.Malum öğrenci adama her zaman para gerekli. :) Neyse daha fazla uzatmadan yorumlarınızı bekliyorum.

Anasayfa
3k34y.jpg

Ürünler Sayfası
3k37p.jpg

Ürün Detayları Sayfası
3k393.jpg

Benzer konular

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hangi programları kullanarak yaptığını söyleyebilir misin?

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eee şöyle güzel bir eleştiri yapacak birileri yok mu ? :/

hora

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Menüdeki yazılar çok büyük, biraz küçültmekte fayda var. Aslında genel anlamda tüm yazıların hiyerarşisinde bir orantısızlık mevcut. Yine yazılara bakacak olursak font değişebilir. Anasayfadaki ikinci slider'ın gölgesi fazla bence. Üstteki ile beraber uyumsuz duruyorlar.

Bunların dışında güzel bir çalışma, emeğinize sağlık.

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
@hora

Yorumun için öncelikle teşekkür ederim. :) 2.slider in gölgesini yokettim.Çok absürt duruyor farkettimde :) Yazı fontları konusunda da haklısın.Peki fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz yani fiyat hakkında konuşmayı pek sevmiyorum ama bu çalışmamın karşılığı sizce ne kadardır ? Sattım çünkü sadece bilmek istiyorum.Piyasada yeni sayılırım o yüzden. :/