Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

amatörce yaptığım bir afiş çalışması hangisi sizce ?

srknyzc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunların ikiside olmamış ama yinede bir tercih ve fikir bekliyorum sizlerden

1
afitrioyenima5.jpg

2
triouygulamapz2.jpg

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence 2.çalışma daha iyi fakat trio logsunu bu kadar çok kullanma derim 1 tane koyman yeterli bence sayfaya

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Sanki renkler fazlasıyla hareketli, soğuk renklerlede o hareketi yaakalaybilridin . Typolarda canlı ve hareketli olunca açıkcası konuyla ilgili değilmiş gibi gösteriyor kendini ben renkleri begenmedim sadece üst taraftaki afişte daha düzenli typolar kullanırken arkasına çok dinamik bir renk koymuşsun ve içlerinde paralel şeritler var bence daha düzenli keskin hatları olan soğuk renkler tercih etmeliydin .

Ama genede elinesağlık başarılar dilerim...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
font seçimi ile ilgili ciddi bir sorunun var arkadaşım.. ayrıca kesim payını ve sayfa düzenini düşünerek, çalışmalarında yazıları kenara fazla yanaştırmamalısın..

srknyzc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşşekkür ederim yorumlarınız için

marduk23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 . çalışmanda resime gölge vermen 1 e nazaran çok ii olmuş.yazı fondlarını değiştirmeni tavsiye ederim.

say48

🌱Yeni Üye🌱
2. calışma daha renkli ve güzel

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
2 çalışmanızdada font seçiminiz yanlış olmuş,daha anlaşılır ve ciddi bir font seçmelisiniz.aidesign'in de dediği gibi yazılar kenarlara çok yaklaşmış,kesim payı bırakmalısınız.zemin olarak düz ve soft bir renk tercih edebilirsiniz,fotoğraf daha büyük kullanılabilir.alttaki iki logoyu hizalı bir şekilde iki yana yaslayabilir,web adresini bir çizgi çekip ve biraz daha küçük bir puntoda onların altına alabilirsiniz.kolay gelsin.

yarenay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2. çalışma daha çok göz alıyor ama açıkçası göz alan şey renkleri. asıl reklam yapman gereken evleri çok geri plana atmışsın. bence evleri daha büyük kullanmalısın. font konusuna kesinlikle katılıyorum. kolay gelsin...