Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ambalaj resmi ve tasarımı için serbest çalışan aranmaktadır. - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tnm

🌱Yeni Üye🌱
Ambalaj resmi ve tasarımı için serbest çalışan aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Değerli forum üyeleri ;
İster bilgisayar destekli, ister elle çizim yapılarak tasarımı fikren hazır bir havacılık modeli işi için uçak resmi çizdireceğim ve bu resmin kullanılacağı ürünün yine tasarımı fikren hazır ambalajı için basit çizgi ve yazı fontları kullanılarak karton kutusu basılacak şekilde matbaacıya verilmek üzere işini yaptıracağım. "Tasarım" için sanatınızı kullanmanız gerekmeyeceğinden, sizden sadece işin operatörlüğünü ( uygulamasını ) son derece gerçekçi bir şekilde yapmanızı istemekteyim. Bu işi yapması için seçeceğim arkadaşa zaman içerisinde diğer projelerim içinde iş vereceğimin bilinmesini isterim. Zaman olarak 30 gün gibi rahatça çalışacağınız uzun bir süre olup, ücret olarak 600 TL vereceğim. Farklı bir sektörde halen satış müdürlüğü yapmakta olduğum için, ödeme ve ( varsa ) çalıştığınız şirkete karşı gizlilik konusunda içinizin rahat olmasını isterim.

* Elimde örnek ambalaj resimleri mevcut. İsteyen olursa mail ile gönderirim.

Saygılarımla.
İyi Çalışmalar.

E-posta: ***********

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

fato.grafik

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Elinizdeki çalışmalardan birkaçtane gönderirseniz konuyla ilgili daha net bilgi alabilirim ve yardımcı olabileceğimi sanıyorum. ***********

harungurun

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla bende ilgileniyorum mail atarsanız sevinirim. ***********

Tnm

🌱Yeni Üye🌱
Değerli forum üyeleri ;
Forumda mesaj yazan iki arkadaşımız ve mail ile ulaşan 20 arkadaşımıza tarafımdan tek tek bilgi verilmiştir. İlgilenen diğer üyeler varsa bana yukarıda yazan mailden ulaşabilirler. Her başvuru benim için değerli olup, hiç bir üyeyi cevapsız bırakmayacağımı bilmenizi isterim.

Görüşme süreci tüm üyeler için mesajın yeni tarihli olması sebebiyle devam etmekte olup, maillerini cevapladığım arkadaşlarımıza forum nezdinde ilgileri için teşekkür ederim.

Konuyu sahipsiz bırakmayıp, işi vereceğim arkadaşımızı belirlediğimde "konuyu kapatıyorum" diye mesaj yazarak sizleri bilgilendireceğim.

Saygılarımla.

siriin

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ilgileniyorum elinizdeki örneklerden gönderirseniz sevinirim.

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilaninizla ilgilenmekteyim elinizdeki ornekleri bana ulastirirsaniz daha saglikli bir sekilde yardim edebilecegime inaniyorum saygilar...

ayşegüll1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgileniyorum, örnek resimleri görmek isterim ***********

nezmes

🌱Yeni Üye🌱

İşiniz ile ilgilenmekteyiz...

seydanese

🏅Acemi Tasarımcı🏅
su anda tamda anlattığınız sektörde çalışmaktayım yardımcı olabilirim hatta yaptığım ambalaj tasarımlarından bir kaç örnek gönderebilirim mailimi bırakıyorum ***********

Tnm

🌱Yeni Üye🌱
Değerli forum üyeleri ;
İlanıma göstermiş olduğunuz ilgi için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bugün itibariyle 1. faz olan başvuru kabulünü sonlandırmış bulunmaktayım. 2. faz olan gönderilen örnekleri inceleme işlemleride neticelenmiş olup ( benden süre isteyen arkadaşları hariç tutuyorum ), seçim yaptığım arkadaşımla bundan sonra süreci ilerleteceğim.

Ülkemizde örneği az rastlanır kendine has detaylara sahip bu iş için gönderdiğim mailleri dikkatle inceleyip, heyecanımı ve başarılı olma azmimi paylaşan tüm başvuru sahiplerine, işi kendi uzmanlık alanları olmamasından dolayı üstlenemeyen ve bunu açık yüreklilikle dile getiren az sayıdaki diğer üyelere tekrar teşekkürlerimi sunar herkese iyi çalışmalar dilerim.

Şunuda belirtmeliyim ki yaklaşık 10 üye birbirlerini aratmayacak çalışmalara imza atacak kapasitede konuya hakim ve işlerinde yetkinler. İleride devam edeceğim ve yakın zamanda yeni işler hazırlayacağım için gerekli iş tasnifini bugüne nazaran çok daha kolay yapacağım için kendimi şanslı hissediyorum. Site ve forum yönetimine bu güzel zemini hazırladıkları için ayrıca şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...