Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Anday Gold Kahve etiketi

Dark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
calsmaql1.jpg

Benzer konular

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Üstad genel olarak bi baktığımda zemindeki kahvelerin siyah olduğunu görüyorum, siyahmı yoksa benmi yanılıyorum ? birde hazır kahve ve instant coffee yazılarının karakteri ile biraz oynarsan daha iyi olabilir.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Anday fontunu pek begenmedim. Degistirilmesi mümkünse degistirin derim.

Kahve fincani pek bütünlesmemis arkaplanla.
Kahveden çıkan buhar da estetik degil.
Kontrastta bir sorun var gibi.

Bir iki degisiklik yapsaniz iyi olur.

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Kahve fincanının altındaki Gold Coffee yazısı çok gereksiz görünüyor ama illaki de yazılması gerekiyorsa, başka bir alana kaydırılabilir. Mesela; üstte ki gold yazının yanına coffee eklenerek bütünlük sağlanabilir.

Fincan sanki başka bir satıh üzerinde duruyor gibi, kahve çekirdekleriyle bütünleşse daha iyi olurdu eminim. Bir de üzerinde ki duman, duman gibi durmuyor biraz daha flu olsa daha güzel olacak.

İyi çalışmalar dilerim.

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
kahveler çok koyu ve renkler ayarli degil sanirim henüz.

GRAFIKING

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beğenmedim....

musteri olarak almazdım.. benim icin albenisi yok

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu tür çalışmalarda ister açık ister koyu renk çalışalım daha iştah açıcı ve albenili olması gerektiğine inanıyorum. Benim fikrim çalışmanın çok karanlık ve mat olduğudur. Diğer kahve etiketlerini inceleyiniz...

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşın çalışmaları beğeni ile izliyorum.Gerçekten hoş çalışmalara imza atıyor.Buda onlardan biri.Ben renklerin biraz daha parlak olmasını isterdim.

lirikajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beğenmedim....

musteri olarak almazdım.. benim icin albenisi yok

ben beğenmedim demek kolay arkadaşım, benim çok rahatsız olduğum bir kelime pazardan ve istiklalden bir eşya seçmiyorsun beğenmek beğenmemek göreceli çok katmanlı bir kavramdır..
Ayrıça bir tasarımcıya yakışmayan bir davranış.. sözüm sadece buradaki arkadaşa değil. Bu arkadaşda bardağı tasıran son damla oldu.
sana biri neden kırmızı seçtin derse kırmızı rengi çok mu seviyorum dersin yada kırmızının tsarımın üzerindeki olumlu etkisinden mi bahsedersin.

Neden almazsın?

renkleri veya çalışılan resimleri hatta ve hatta kullanılan effectlermi seni rahatsız ediyor. Sonuçta orada bir emek var, iyi veya kötü..

biliyorsan konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar.

benim fikrime gelince tasarım hakkında ; Çok fazla effect karmaşası ver arka zemin effect logo başlı başına effect yazılar effect.

less is more!