Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

anime eskizi

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anime0nq4.jpg

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma sevdim ben bunu
saçlar çok hoş şapkanın üst kısmında sorun var biraz ama genel olarak hoş bir çalışma devamını bekliyorum kolay gelsin

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gözlerdeki geçişler gerçekten çok başarılı olmuş.. Programların nelerdir?

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
photoshop cs3 ve wacom bamboo tablet..:) ha bide ilham alabileceğim güzel kızlar yoksa bu kadar etkili olmuyor..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
PS kullandığını anlamıştım zaten brushlarından ama yardımcı tabletten memnumusun? Karakalem çizdiğimden bende düşünüyorum şu ara sıklıkla..Önerme değil ama kullanım açısından memnunmusun onu sormak isterim?

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şimdi bendeki wacom bamboo ev kullanıcılarına göre basıncı 512 buda bi yerde yetersiz kalıyor..boyama yaparken ve çizgi çizerken çok inceden kalına geçemiyorum maalesef..ama fiyatı çok uygun artık herkesin alabileceği bi fiyat 200 ytl nin altına düştü..ama çok usta ellerde çok güzel sonuçlar alınabiliyor..wacom un diğer Cintiq modelleri kullanım açısından acaip rahat..:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
wacom önermişlerdi arkadaşlar hatta alıyordum geçen ay ama bende 0.5 HB cilerden oldugumdan inceden kalına benim içinde önemli..Vaktini çizime ayırdığın için teşekkürler..
Son olarak çalışmana ek yapmanı isterim..Anime dışında neler yaparsın sadece karakter yapımı yoksa animasyon varmı? Yani bu karakterlerin masyon kısmını merak ettim:) genel Bir çalışma ama doku gerçekten güzel:)

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kısaca cv yaziimm :) msgsf resim bölüm 6. senem seneye anca mezun olcam. ya piyasada yapmadığım şey kalmadı şu anda da cuma günü yetiştirmem gereken bir çocuk dergisinin sayfa tasarımlarını + çizimlerini yapıyorum hem tasarımı hem çizimi beni deli ediyor program manyağı oldum :) ..işin dahada kötüsü yaptığım işe tasarımdan anlamayan bir yönetici karışacak bende iyice deli olcam.:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eyvah ki ne eyvah ozaman:) Sana kolay gelsin diyebilirim...4 sene kadar önce benzer bir durum benimde başımdan geçti..Zor çok zor..Sana resimleri büyük tutmanı tavsiye ederim:) Kenar süsleri de cabası..Ama Arka fonla sakın uğraşma..detaylar zaman kaybettiriyo..Gerçi müşteri bu ne yapsa yeridir:)

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) resimler zaten 300 dpi ve fon konusunda netten bulduum brushlar ve semboller var. onları koycam normalde kendim yapmayı tercih ederim ama .bu paraya bu kadar fazla bile :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarının Tamamını olmasa bile bir kısmını merakla beklerim derim ozaman..
Bizim kültürümüzde çalışmayı düşünüyormusun peki? Gerek osmanlı gerekse destanlar?..İlk lerden olabilirsin:))

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya bu konuda yaklaşık 5 yıldır düşünüyorum ama sağlam kaynak lazım.osmanlıyı anlatan bi çizgi roman.. ve bunu dünyaya satmak ne güzel olur dime.. ama bunun için çok zmaan gerekiyor .. ve sağlam bir ekip

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gsf de okuyorsun ve ekip arıyorsun:) Çılgınmısın..En sağlam kadro kendi çevrende..

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sen öyle san okul dökülüyor okulun yüzde 70 i boş adam dolu hiç abartmıyorum geri kalan zaten tek başına bişiler yapıyor yada 2 3 kişilik sağlam kişiler var gerisi traşş...bizim okulda yüksek lisans acaip doludur çünkü mezun olduktan tecrübeleri olmadığı için bi işte tutunamayıp tekrar okula dönüyolar akademik kariyer için...acı ama gerçek 35 yaşına gelmiş biri tanesi 50 ytl den yağlı boya tablo satıyor.. düşün artık gerisini

artı yazmışken devam edimm bizde sergi gezen çevreler açılışlara falan giderler .. böyle sanat hakkında konuştuklarını sanırlar bedri baykamın peçetesini sanat diye algılarlar.. sanat adına bedava içkinin dozunu kaçırırlar sergilerde kör kütük sarhoş olurlar.. işte size günümüzün entellleri ...:)