Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankara Samanyolu ''Boyama Şenliği'' Afişi

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ankara Samanyolu Hasan Tanık İlköğretim Okulu
1. Anasınıflar Arası Boyama Şenliği Afişi ön Tasarımı.
ankarahasantanikboyamaety9.jpg

Son düzenleme:

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
O akan boyalar olmamis be grafikersin.

Sitemizde hatirladigim kadariyla akan boya resimleri felan vardı onlara bir bakabilirsin.

THE KING

🏅Acemi Tasarımcı🏅
KardeŞ Yazim Hatasi Var Altta Okul ÖdÜllerİ Yazan Yerde 2.ye Lazer Yazisi YazmiŞsin DoĞrumu O Yoksa Yazicimi Olucak.teŞŞekkÜrler.

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş olmuşbence boyalarda iyi gerçekci resim kullanırsa cocuksu havayı kaybeder yazım hatasını düzelt gir baskıya :)

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
O akan boyalar olmamis be grafikersin.

Sitemizde hatirladigim kadariyla akan boya resimleri felan vardı onlara bir bakabilirsin.
teşekkür ederim...
:):)

KardeŞ Yazim Hatasi Var Altta Okul ÖdÜllerİ Yazan Yerde 2.ye Lazer Yazisi YazmiŞsin DoĞrumu O Yoksa Yazicimi Olucak.teŞŞekkÜrler.
teşekkür ederim...
yazım hatasını düzelttim, ama buraya eklemiyorum... :)

hoş olmuşbence boyalarda iyi gerçekci resim kullanırsa cocuksu havayı kaybeder yazım hatasını düzelt gir baskıya :)
teşekkür ederim... :)

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
boyama şenliği yazısını fırçayla yazılmış gibi yazarsan daha etkili olur. boya damlacıkları gerçekçi durmuyor. ama uğraşılırsa biraz daha ii bir çalışma olacak hadi kolay gelsin..
Saygılarımla,

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışman çok güzel ama zemin rengini biraz daha açık tonlarda denersen daha iyi olur diye düşünüyorum başarılar...

gulada

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok hoş olmuş kenardan akan boyalar üzerinde biraz daha çalışırsan daha da güzel olur

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
boyama şenliği yazısını fırçayla yazılmış gibi yazarsan daha etkili olur. boya damlacıkları gerçekçi durmuyor. ama uğraşılırsa biraz daha ii bir çalışma olacak hadi kolay gelsin..
Saygılarımla,
teşekkür ederim...
''boyama şenliği yazısını fırçayla yazılmış gibi yazarsan'' çok klasik olur. :)

çalışman çok güzel ama zemin rengini biraz daha açık tonlarda denersen daha iyi olur diye düşünüyorum başarılar...
teşekkür ederim...

boyalar hoş olmamış onun dışında çok güzel :)
teşekkür ederim...

çok hoş olmuş kenardan akan boyalar üzerinde biraz daha çalışırsan daha da güzel olur
teşekkür ederim...

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben çok beğendim gerçekten çok şirin olmuş ellerine sağlık bendemi gitsem napsam:D boyama şenliği yazısının fontunu pek beğenmedim sadece biraz sönük kalmış gibi geldi

yusufburak

🌱Yeni Üye🌱
daha cocuksu olabilirdi sanki sarı beyaz mavi beyaz pek olmamış gibi yazılarda ve boyalar biraz daha gercekci olursa daha güsel oacagına inanıyorum

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
"I" harfleri bir iki yerde i çıkmış tashih var adamım :p

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben çok beğendim gerçekten çok şirin olmuş ellerine sağlık bendemi gitsem napsam:D boyama şenliği yazısının fontunu pek beğenmedim sadece biraz sönük kalmış gibi geldi
teşekkür ederim...

daha cocuksu olabilirdi sanki sarı beyaz mavi beyaz pek olmamış gibi yazılarda ve boyalar biraz daha gercekci olursa daha güsel oacagına inanıyorum
teşekkür ederim... :)

"I" harfleri bir iki yerde i çıkmış tashih var adamım :p
ben göremedim... nerde olduğunu söylersen sevinirim...

saziye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oraya birde fırça koysak tam süper olur :)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
birinci yazısı var kenarda kalmış cok kücük olmuş onu sayıyla yazsan ve 1 sayısını fırça şeklinde yapsan tabiki daha büyük bir şekilde
ve bence zemin beyaz olmalı boyama şenligi yazısıda koyu renk olabilir ozaman
aslında konu çok zevkli cok güzel işler cıkabilir ama bunu ben çok begenmedim

red indian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel ve başarılı bir çalışma. Yalnız Ödül yazıları çok ufacık olmuş zemin rengi 3 renkten meydana gelecek umarım sorun çıkartmazlar.

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
oraya birde fırça koysak tam süper olur :)
teşekkür ederim...
fırça çok klasik olurdu ve boyama deyince akla ilk gelen fırça olduğu için kullanmadım ki farklı olsun diye... :)

birinci yazısı var kenarda kalmış cok kücük olmuş onu sayıyla yazsan ve 1 sayısını fırça şeklinde yapsan tabiki daha büyük bir şekilde
ve bence zemin beyaz olmalı boyama şenligi yazısıda koyu renk olabilir ozaman
aslında konu çok zevkli cok güzel işler cıkabilir ama bunu ben çok begenmedim
ok. casmin beğenmemen ve beğenmediğini söylemen çok güzel; bunun için de sana teşekkür ederim... fakat tarif ettiğin şeyler klasik ve zaten şimdiye kadar hep yapılan şeyler, ayrıca şunu da belitmem gerekir ki bu yarışma anaokulu öğrencileri arasında fakat afişin hedefi o öğrenciler değil; onların öğretmenleri umarım ne demek istediğimi anlamışınızdır.

Çok güzel ve başarılı bir çalışma. Yalnız Ödül yazıları çok ufacık olmuş zemin rengi 3 renkten meydana gelecek umarım sorun çıkartmazlar.
teşekkür ederim...
evet ödüller çok olduğu için mecburen küçük yazmak zorunda kaldım:)
zemin 3 değil 2 renk :) c:100-k:50
4 renk makinada basılacağı için sorun olmaz:)

çok şeker olmuş
teşekkür ederim...