Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar
Geçen sene Erciyes Üniversitesi Mustafa Çıkrıkçıoğlu M.Y.O. Grafik bölümü'nü bitirdim. Freehand, Photoshop, Coreldraw programlarını kullanıyorum. Freelance iş arıyorum. Ankara'da ikamet etmekteyim.

ankara da ikamet etmekteyim. 2 yıllık yüksekokul mezunuyum.grafik alanında freelance iş arıyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Erciyes Üniversitesi (grafik bölümü)M.Y.O. mezunuyum.Freehand, coreldraw, photoshop biliyorum.Kendimi geliştirebileceğim full time bir iş arıyorum.

Erciyes Üniversitesi M.Y..O. (grafik) mezunuyum.İş deneyimim yok ancak kendimi yetiştirebileceğim bir iş arıyorum. Ankara'da ikamet etmekteyim.

Pacific

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, Ankarada Bestepede ofisimiz var, endustriyel urunlerimiz icin katalog paster vs tasarimi icin part time grafiker ariyoruz, halen ilgileniyorsaniz lutfen irtibata gecin.

evrenince

🌱Yeni Üye🌱
ankara da ikamet ediyorum.hacettepe üniversitesi resim bölümü mezunuyum..illustrasyon,storyboard.digital çizim ve renklendirme,kitap illustarsyonları,çizgiroman vs gibi grafiksel işler yapabilecegim freelance iş arıyorum..evrenince@gmail.com

BUZKIRAN

🌱Yeni Üye🌱
Ankarada bir yayınevinin, Genel Yayın Yönetmeniyim.
E-mail adresinizi kaydediyorum.
Kısa da olsa çalışmalarınızdan örnek gönderebilirseniz memnun olurum.
Kolay gelsin.
buzkirantr@gmail.com

meltem_asc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba.İkamet Ankara.Ben önlisans (2 yıllık ) üniv. grafik tasarım mezunuyum. Bildiğim programlar 3ds max (profösyonel değil),Adobe Photoshop,Freehand,Adobe illustrator kullanıyorum. yeni mezunum.kendimi geliştirmek için freelance iş arıyorum.

Son düzenleme:

echoll

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar

Merkezi ankarada bulunan medya grubumuz bünyesinde çalışmak üzere grafiker aramaktayız.
CV'nizi; ekremsapmaz@gmail.com adresine gönderirseniz sevinirim
ekrem SAPMAZ
MOS Medya Grubu
Yazı İşleri Müdürü
tel 0312 442 97 71
görüşmek üzere
hoşçakalın

cafecuivre

🌱Yeni Üye🌱
Ankara'da kurulacak olan işyerimizdeki Grafiker pozisyonunda bir arkadaşımız değerlendirilecektir.
Ayrıntılı bilgi için: Ramis Manav 0531 987 43 72

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...