Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankara'da iş arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulik

🌱Yeni Üye🌱
1998 yılından beri çalışma hayatının içindeyim. 10 senedir çeşitli firmalarda harita teknikeri olarak çalıştım. Ama harita işini bir türlü sevemedim ve hiçbir şey için geç değildir diyerek, 10 senelik emeğimi bir kenara iterek her şeye sıfırdan başlamaya karar verdim. Ve ilgi duyduğum ‘GRAFİK’ kursuna gittim. Ben bu işi çok sevdim. Evet benim işim bu; RENKlerle uğraşmak.
Grafiker olarak henüz bir yerde çalışmadım. Bu konuda evde kendimce uğraşılarımdan başka tecrübem yok. Şimdilik amacım bir yerde işe girerek hem çalışmak, hem de kendimi geliştirmek.

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Dikkat!​

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

echoll

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MOS Medya grubumuz bünyesinde çıkan dergimiz ve gaztemiz için grafiker ve satjiyer çalışma arkadaşları arıyoruz. ekremsapmaz@gmail.com veya 0541 769 77 89 nolu telefondan bağlantı kurabilirseniz görüşebiliriz. görüşmek dileği ile

cafecuivre

🌱Yeni Üye🌱
Ankara'da kurulacak olan işyerimizdeki Grafiker pozisyonunda bir arkadaşımız değerlendirilecektir.
Ayrıntılı bilgi için: Ramis Manav 0531 987 43 72

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...